سرمربی ذوب آهن : تعطیلی طولانی لیگ خوشایند باشگاهها نیست

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان گفت: اینکه لیگ تعطیلی طولانی داشته باشد مطلوب و خوشایند تیم ها نیست، به هر صورت شرایطی است که برای همه تیم ها وجود دارد و باید با این شرایط خود را سازگار کنیم.

 تعطیلی طولانی لیگ

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، یحیی گل محمدی عصر جمعه در نشست خبری پیش از بازی صبای قم و ذوب آهن اصفهان افزود: اولویت هایی در فوتبال کشورمان وجود دارد و یکی از آنها تیم ملی است و ما به تصمیمات مسوولان احترام می گذاریم.
وی با بیان اینکه از مسوولان فوتبال کشور می خواهیم که در اولویت بندی های خود باشگاهها را نیز مدنظر قرار دهند، خاطرنشان کرد: در ترکیب تیم ملی بازیکنان زیادی از لیگ حضور ندارند، اما می خواهیم که به لیگ و باشگاهها توجه بیشتری بشود، زیرا اساس تیم ملی، باشگاههای کشور است.
سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن اصفهان با بیان اینکه لیگ برتر پس از تعطیلی طولانی مدت آغاز شده و در این مدت چند بازی تدارکاتی انجام دادیم و تمرینات خوبی را پشت سر گذاشتیم، اظهار داشت: شناخت آنچنانی از صبای قم نداریم، اما امیدواریم فردا بازی خوب و تماشاگرپسندی را شاهد باشیم.
وی با بیان اینکه با حضور سرمربی تیم ملی در ورزشگاه یادگار امام(ره) در بازی فردا، بازیکنان بیشتری خواهند داشت، گفت: البته از سوی مسوولان تیم ملی توجه آنچنانی به لیگ نمی شود، اما امیدواریم آقای کیروش به شناخت بیشتری از بازیکنان لیگ دست یافته و در انتخاب بازیکنان موثر باشد.
گل محمدی در پایان تصریح کرد: تیم ملی بازی های تدارکاتی خوبی نداشته است و این به تیم ملی ضربه زده است، به هر حال آرزوی همیشگی ما موفقیت تیم ملی و رفتن تیم به جام جهانی است.
دو تیم فوتبال صبای قم و ذوب آهن اصفهان شنبه از ساعت ۱۸:۴۵ در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم در هفته پنجم مسابقات لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور به مصاف یکدیگر می روند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *