سرمربی تیم ملی واترپلو: برای بازی های آسیایی جاکارتا باید از امروز برنامه ریزی کنیم

سرمربی تیم ملی واترپلو گفت: باید در بازی های آسیایی ۲۰۱۸ جاکارتا حضور جدی داشته باشیم و از امروز برای این مسابقات برنامه ریزی کنیم.

سرمربی تیم ملی واترپلو

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، الکساندر چیریت در نشست خبری خود با بیان اینکه علاقه زیادی به کار کردن به جوانان دارم، گفت: امروز در ترکیب تیم ملی ایران جوانان زیادی را مشاهده می کنید و البته برای تکمیل تیم خود باید لیگ را نیز زیر نظر بگیرم تا تیم قدرتمندی را بسازم.
وی ورزش را قابل پیش بینی ندانست و افزود: نتیجه گرفتن به مسائل مختلفی مربوط است که همه باید دست به دست هم بدهند تا موفقیت حاصل شود؛ اما برای نزدیک تر شدن به موفقیت تمرینات خود را افزایش می دهیم و بازیکنان باید بدانند تمام تیم های دنیا دوست دارند قهرمان شوند، اما برای رسیدن به این مهم باید تلاش زیاد و خیلی فداکاری کرد.
سرمربی تیم ملی واترپلو تصریح کرد: آخرین باری که تیم ملی واترپلوی ایران در تورنمتی سطح بالا شرکت کرده، سال ۱۹۹۸ بوده است که اتفاقا در دیدار ایران و صربستان من مقابل محسن رضوانی رئیس امروز فدراسیون بازی می کردم.
وی با مقایسه وضعیت ایران با تیم های دیگر آسیا از جمله ژاپن اظهار داشت: در سال گذشته فقط ۵ بازی داشتیم اما ژاپنی ها۴۰ بازی برگزار کردند و امروز راهی المپیک شدند و این تفاوت تیم ایران را نشان می دهد.
چیریت از فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلو تقاضا کرد که تیم ملی علاوه بر دیدار با چین، اردوهایی را نیز در اسپانیا و گرجستان برگزار کند.
سرمربی تیم ملی واترپلو افزود: امیدوارم این خواسته من اجرایی شود زیرا قطعا برای پیشرفت واترپلو نیاز به امکانات داریم و هرچه قدر امکانات بیشتر شود، بهتر است.
چیریت با بیان اینکه امروز روز پایانی قرارداد وی با فدراسیون شنا، شیرجه و واترپلوست، گفت: قراردادم تا امروز است و باید برای آینده صحبت کنیم؛ من پیشنهاداتی دارم اما هدف من این است که کاری را که با تیم ایران شروع کردم با موفقیت تمام کنم اما باید واقع بین هم باشیم و بدانیم نمی توانیم ژاپن را شکست دهیم.
سرمربی تیم ملی واترپلو با بیان اینکه باید فاصله خود را با تیم های قدرتمند کاهش دهیم، خاطرنشان کرد: تمامی تیم ها آرزو دارند تا در مسابقات المپیک حاضر باشند؛ من به عنوان بازیکن نتوانستم در المپیک بازی کنم اما شاید روزی با تیم ایران راهی المپیک شوم.
وی در پاسخ به این سئوال که شما مربی تیم جوانان هستی یا بزرگسالان، توضیح داد: من به عنوان سرمربی تیم ملی بزرگسالان با فدراسیون قرارداد امضا کرده ام؛ مسئولیت تیم جوانان با وحید رضایی است و من تنها به وی مشورت می دهم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو