سرمربی تیم ملی فوتسال : با دل و جان مقابل پرتقال به برتری رسیدیم

 سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: در رقابت های جام جهانی فوتسال با قلب هایمان بازی کردیم تا با اجرای نمایشی خوب، سوم جهان شویم.
سرمربی تیم ملی فوتسال:با قلبهایمان مقابل پرتقال به برتری رسیدیم.

 

سرمربی تیم ملی فوتسال
به گزارشپایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، محمد ناظم الشریعه درباره کسب مقام سومی جهان در رقابت های جهانی افزود: به مردم کلمبیا به خاطر میزبانی خوبشان تبریک می گویم. همچنین من خوشحال ترین فرد دنیا هستیم چرا که ۸۰ میلیون ایرانی شاد هستند.
وی گفت: تمام تلاشمان را در دیدار مقابل پرتقال به کار گرفتیم تا بهترین بازی را انجام دهیم، زیرا مردم دنیا از رقابت های فوتسال به خصوص نحوه بازی فوتسال آمریکای جنوبی لذت می برند و ما نیز مانند تیم های آمریکای جنوبی بازی می کنیم. البته در این رقابت ها با قلبهایمان بازی کردیم تا نمایش خوبی به اجرا گذاریم.
سرمربی تیم ملی در پاسخ به این سوال که عامل اصلی و کلیدی در شکست پرتغال چیست؟ گفت: تمرکز بالای بازیکنان و تلاش آنها در کنار همدلی سبب موفقیت ایران در این بازی سخت شد. هر چند در نیمه دوم به مدت یک دقیقه دو گل دریافت کردیم. اما بازیکنان به بازی برگشتند و با تمرکز بالا و نکاتی که به آنها گوشزد شد از پس این تیم بزرگ بر آمدند.
ناظم الشریعه درباره اینکه شرایط فوتسال در ایران در مقایسه با فوتبال چیست؟ اظهار داشت: ریشه فوتسال را در خیابان ها و کوچه های ایران می توانید جستجو کنید. ایران از استعدادهای بی نظیری بهره می برد. نزدیک به ۲۰ میلیون ایرانی در رده های مختلف جوانان، نوجوانان، کارگری، کارمندی، دانشگاه ها و دیگر رده ها به بازی فوتسال مشغول هستند. تیم ملی فوتسال نیز به نمایندگی از همه آنها برای نخستین بار افتخار آفرینی کرد.
سپهر محمدی دروازه بان تیم ملی فوتسال نیز درباره پیروزی ایران مقابل پرتغال اظهار داشت: خوشحالم که سهم کوچکی در تاریخ سازی فوتسال کشورم داشتم. مردم ایران بسیار خوشحالند و هیچ چیزی شیرین تر از خوشحالی آنها نیست.
تیم ملی فوتسال ایران در دیدار رده بندی جام جهانی فوتسال مقابل پرتقال بعد از تساوی ۲ بر ۲ در وقت قانونی، در ضربات پنالتی این تیم را با نتیجه ۴ بر ۳ شکست داد و برای نخستین بار به مقام سومی جهان رسید.
تیم آرژانتین نیز با غلبه بر روسیه در دیدار پایانی، قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *