سرمربی تیم ملی فوتسال:هنرنمایی خود را در کلمبیا کامل می کنیم

سرمربی تیم ملی فوتسال ایران گفت: می خواهیم در دیدار رده بندی جام جهانی هنرنمایی خود را در کلمبیا کامل کرده و نخستین مدال جام جهانی را به دست آوریم.

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش از فدراسیون فوتبال، «محمد ناظم الشریعه» در آستانه دیدار رده بندی جام جهانی فوتسال ۲۰۱۶ کلمبیا با تیم پرتغال،در گفت و گویی با شبکه فاکس تی وی کلمبیا افزود: بعد از ۲۴ سال در جام جهانی، اکنون بین برترین های جهان قرار گرفته ایم و همه یک دل هستیم تا با حمایت مردم عزیز ایران به نخستین عنوان جهانی برسیم.
وی درباره دیدار با پرتغال و حضور «ریکاردینیو» یکی از بهترین بازیکنان جهان در این تیم اظهار داشت: تیم پرتغال بازیکنان خوبی دارد اما در فوتسال یک تیم برنده است نه یک نفر ، «ریکاردینیو» بازیکن بزرگی است و نباید فراموش کنید که ایران نیز تیم بزرگی است.
ناظم الشریعه درخصوص تجربه حضور در جام جهانی کلمبیا، گفت: نخستین تجربه حضور در کلمبیا جالب و دیدنی بود و با فرهنگ آنها آشنا شدیم، مردم این کشور در شهرهای «بوکارامانگا» و «مدجین» ایران را تشویق کردند که نشان می دهد فوتسال ما به فوتسال آمریکای جنوبی بسیار نزدیک است و امیدوارم شهر «کالی» میزبان دیدار رده بندی برای ما خوش یمن باشد.
وی در ادامه در پاسخ به سوال خبرنگار روزنامه کلمبیایی درخصوص میزان آمادگی تیم قبل از بازی با پرتغال گفت: شرایط و فشار مسابقات سخت بوده است و بازیکنان خسته هستند، اما تلاش می کنیم تا بهترین عملکرد خود را داشته باشیم.
سرمربی تیم ملی فوتسال ایران درخصوص مصدومان تیمش نیز اظهار داشت: «قدرت بهادری» که در مسابقه اول برابر اسپانیا مصدوم شد و «محمد کشاورز» کاپیتان تیم را به دلیل مصدومیت در دیدار با روسیه از دست دادیم و در بازی امشب آنها را در اختیار نداریم.
ناظم الشریعه درباره حضور در این تورنمنت بزرگ و اینکه تا چه حدی برای تیم ایران حائز اهمیت است، تصریح کرد: شرکت در این مسابقات فوق العاده بود و ما دوست داریم فوتسال ایران را به همه نشان دهیم. ۱۱ دوره قهرمان آسیا شدیم و این امر نشان می دهد که در جهان می توان حرفی برای گفتن داشت. اما از لحاظ امکانات ضعیف هستیم و با نگاه ویژه مسئولان در عرصه های جهانی و آسیایی، موفق خواهیم بود.
دیدار رده بندی جام جهانی ۲۰۱۶ فوتسال ساعت ۲۰:۳۰ امروز (شنبه)به وقت ایران بین تیم ملی کشورمان و پرتغال در شهر کالی کلمبیا برگزار می شود و روسیه و آرژانتین نیز ساعت ۲۲:۳۰ برگزار کننده دیدار نهایی این مسابقات خواهند بود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *