سرمربی تیم ملی فوتبال : مردم حامی من بوده اند/برای رسیدن به اهداف تلاش می کنیم

کارلوس کی روش سرمربی تیم ملی فوتبال کشورمان گفت: مردم و هواداران فوتبال حامیان اصلی من بوده اند و در این چند سال حمایت خوبی از تیم ملی داشته اند و امیدوارم مردم از من راضی باشند.

سرمربی تیم ملی فوتبال

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، کارلوس کی روش شنبه شب در حاشیه دیدار تیم های فوتبال صبای قم و ذوب آهن اصفهان در گفت وگو با خبرنگاران اظهار کرد: در چند سالی که در ایران حضور دارم، برای باشگاه ها، مربیان و بازیکنان احترام خاصی قائل بودم و تاکنون درباره عملکرد هیچ کدام صحبت نکرده ام.
وی در ادامه افزود: امیدوارم تیم فوتبال صبا در شهر خوب و زیبای قم بتواند موفق بوده و عملکرد خوبی داشته باشد.
سرمربی تیم ملی فوتبال هم چنین در رابطه با برنامه ۹۰ و آیا این برنامه از وی حمایت می کند، اظهار داشت: عادل فردوسی پور یک فرد حرفه ای به تمام معنا بوده و برای فوتبال ایران اهمیت زیادی قائل است.
وی به شرایط تیم ملی فوتبال و بازی های اخیر نیز اشاره کرد و گفت: شرایط فوتبال این گونه است که یک روز عملکرد خوبی دارید، اما نتیجه نمی گیرید و روز دیگر با وجود این که عملکرد خوبی ندارید به نتیجه می رسید.
کی روش در پایان با بیان اینکه برای برای داشتن تیم ملی متحد و کسب حمایت های لازم در بیرون و داخل زمین تلاش می کنیم، ابراز امیدواری کرد که با حمایت های لازم و کامل به اهدافی که مشخص کرده ایم دست یابیم.
تیم های فوتبال صبای قم و ذوب آهن اصفهان شنبه شب در هفته پنجم لیگ برتر فوتبال باشگاههای کشور در ورزشگاه یادگار امام(ره) قم به مصاف یکدیگر رفتند که این بازی با نتیجه یک بر یک تساوی به پایان رسید.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو