سرمربی تیم ملی امید ایران: حضور ملی پوشان باعث کیفی شدن رقابت های لیگ برتر بدمینتون شد

نسیم ورزش: سرمربی تیم ملی بدمینتون جوانان و امید ایران گفت : دستورالعمل فدراسیون مبنی بر حضور ملی پوشان در بیشتر تیم های لیگ برتری باعث کیفی تر شدن رقابت های امسال شده است.

 
مرتضی ولی دروی

‘مرتضی ولی دروی ‘ درحاشیه مسابقات لیگ برتر بدمینتون باشگاه های کشور افزود : سیاستی که امسال برای به کارگیری سه بازیکن ملی پوش در هر تیم اجرایی شد در افزایش کیفیت سطح بازی های لیگ تاثیر زیادی داشته است.
وی گفت : در مجموع سطح رقابت های امسال لیگ برتر خوب و قابل قبول بود و این روند نشان می دهد که هرچه از دوره های لیگ برتر می گذرد به تجربه های لیگ و تیم ها افزوده می شود.
ولی دروی اضافه کرد: حساسیت و رقابت نزدیک تیم ها از جمله گاز و دانشگاه آزاد به گونه ای بود که تا دقایق پایانی قهرمان لیگ مشخص نبود و این وضعیت بسیار امیدبخش است.
وی که در رقابت های امسال لیگ برتر هدایت نماینده آمل را برعهده داشت ، گفت : تیم ما با مشکلات مالی زیادی مواجه بود و همین موضوع باعث شد که پیش از آغاز لیگ نتوانیم بخوبی بازیکن مورد دلخواه جذب کنیم.
او افزود: بیشتر بازیکنان آمل به جز یکی دو بازیکن بقیه مازندرانی بودند و عملکردشان با توجه به بضاعت تیم قابل قبول بود.
در پایان مرحله نهایی رقابت های لیگ برتر بدمیتنون در آمل که با حضور چهار تیم دانشگاه آزاد اسلامی، گاز تهران، بیمه کار آفرین زنجان و نماینده آمل در سالن ورزشی مروارید برگزار شد، تیم دانشگاه آزاد در مجموع مسابقات رفت و برگشت با کسب ۱۸ امتیاز به مقام قهرمانی دست یافت .
تیم گاز تهران با کسب ۱۴ امتیاز دوم و تیم های بیمه کار آفرین زنجان و نماینده آمل با امتیاز مشابه ۸ و به لطف پیروزی کمتر به ترتیب سوم و چهارم شدند.
رقابت های لیگ برتر بدمینتون مردان باشگاه های کشور جام خلیج فارس با شرکت ۹ تیم دردو گروه الف و ب به صورت ۲ مرحله مقدماتی برگزارشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *