سرمربی تیم لیگ برتری بانک سرمایه : اکنون به جهانی شدن فکر می کنیم

نسیم ورزش : سرمربی تیم لیگ برتری بانک سرمایه ادامه داد : اکنون به جهانی شدن فکر می کنیم و تیم بانک سرمایه را برای مسابقات جام باشگاههای جهان بستیم و مطمئن هستیم با نفراتی که در اختیار داریم، قهرمانی جام باشگاههای جهان هم دور از دسترس ما نیست .

 

جهانی شدن

سرمربی تیم لیگ برتری بانک سرمایه با اعلام این که قرارداد بیشتر بازیکنان تیمش ۲ ساله بسته شده است ، گفت : بانک سرمایه رابرای قهرمانی باشگاههای جهان بستیم .

 
مصطفی کارخانه چهارشنبه شب پس از کسب چهارمین پیروزی این فصل تیمش برابر کاله مازندران در آمل درگفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود : تیم ما درسال گذشته توانست قهرمانی لیگ برتر و امسال نیز قهرمانی جام باشگاههای آسیا و جام باشگاههای جهان را کسب کند.
وی ادامه داد : اکنون به جهانی شدن فکر می کنیم و تیم بانک سرمایه را برای مسابقات جام باشگاههای جهان بستیم و مطمئن هستیم با نفراتی که در اختیار داریم، قهرمانی جام باشگاههای جهان هم دور از دسترس ما نیست .
سرمربی تیم بانک سرمایه گفت : با وجود فشردگی مسابقاتی که تیم بانک سرمایه در یک سال گذشته تاکنون درلیگ برتر، جام باشگاههای آسیا و آغاز دوباره لیگ داشت ، خوشبختانه بازیکنان به خوبی ازعهده مسئولیت هایشان برآمدند و عملکرد آنان تاکنون راضی کننده بوده است.
** ازصدرنشینی خوشحالم
کارخانه ، به پیروزی تیم بانک سرمایه برابر کاله مازندران اشاره کرد و افزود : خوشحالم که توانستیم این بازی را با نتیجه ۳برصفر برابر کاله در شهر آمل ببریم و ازحضور تماشاگران این تیم که به بهترین تماشاگران ایران نیزمعروفند ، تشکر می کنم.
وی افزود : تیم کاله با وجود دراختیار داشتن بازیکنان جوان، بسیارباانگیزه بازی کردند و آنقدر در امتیازگیری با تیم ما نزدیک بودند که تا پایان هر ست برنده واقعا مشخص نبود.
کارخانه گفت : ما احترام خاصی برای تیم کاله قائل هستیم، کاله همواره کاله است وباقی خواهد ماند.
وی با بیان اینکه دیدار با کاله تجربه خوبی برای بازیکنانش بود تا هدفمند بازی کنند ، افزود : از اینکه توانستیم به صدرنشینی خود در جدول رده بندی مسابقات تداوم ببخشیم، خوشحالم و این با کسب پیروزی بزرگی که برابر کاله کسب کردیم، حاصل شد.
تیم بانک سرمایه تهران عصر چهارشنبه با پیروزی ۳ بر صفر برابر کاله مازندران در چارچوب هفته چهارم رقابت های لیگ برتر والیبال باشگاههای کشور در آمل با ۱۲ امتیاز صدرنشینی خود را در این رقابت ها تداوم بخشید.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو