سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری : جادو نشده ایم

سرمربی تیم لیگ برتری شهروند ساری گفت : منتقدان بعد از دو باخت هفته های آغاز لیگ دلخور بودند و فکر می کردند که ما جادو شده ایم ، اما اینگونه نیست.

سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری

به گزارش پایگاه خبری ورزشی نسیم ورزش ، ‘ علیرضا رعدی ‘ پنجشنبه شب و پس از برتری تیمش برابر مقاومت البرز  افزود : تیم ما در دو بازی گذشته نیز به مانند بازی هفته سوم برابر مقاومت البرز خوب بازی می کردند، اما متاسفانه با اشتباهات فردی نتیجه را باختیم.
وی ادامه داد: به همه هواداران این قول را می دهم که تیم شهروند روز به روز بهتر می شود و به روزهای اوج خود بازخواهد گشت.
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری گفت : من به شاگردان خودم تبریک می گویم و به خاطر تلاشی که دراین مسابقه برای کسب پیروزی برابر تیم مقاومت البرز داشتند، قدردانی می کنم.
رعدی افزود: در بازی امروز موقعیت های زیادی برای گلزنی داشتم که در ضربات آخر پراشتباه بودیم و به راحتی هدر دادیم.
وی ادامه داد : به طور حتم با تمرینات فشرده ای که در روزهای آینده خواهیم داشت، مشکل گلزنی تیم را برطرف خواهیم کرد.
سرمربی شهروند ساری در خصوص تعویض ‘ مرتضی عظیمایی’ بازیکن باتجربه و کاپیتان این تیم از نیمه نخست گفت : تعویض بازیکنان کاملا فنی است و هیچ موضوع دیگری دراین ارتباط نیست.
تیم شهروند ساری در چارچوب هفته سوم مسابقات لیگ برتر فوتسال باشگاههای کشور شامگاه پنجشنبه در سالن ورزشی سیدرسول حسینی ساری میزبان تیم مقاومت البرز را با نتیجه ۴بر۳ شکست داد.
تیم شهروند بعد از دو شکست با کسب پیروزی و وسب ۳ امتیاز خانگی در پایان هفته سوم به رده نهم جدول رده بندی رقابتهای لیگ برتر فوتسال باشگاه های کشور قرار گرفت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *