سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی بازیکنان و کادر فنی این تیم را تهدید کرد

نسیم ورش : سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی بازیکنان و کادر فنی این تیم را تهدید کرد در صورتی که از سه بازی پیش رو امتیازات لازم کسب نشود، باید منتظر هر نوع برخوردی باشند!

 

سرمربی تیم فوتسال تاسیسات دریایی

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، وحید شمسایی  درباره دیدار این هفته تاسیسات دریایی در لیگ برتر فوتسال مقابل یاسین پیشرو قم گفت: بازی کردن در قم به خاطر شرایط سالن و حمایت تماشاگران همیشه سخت بوده است. البته این تیم هم شرایط روحی یکسانی با ما دارد چرا که دو هفته نتیجه نگرفته است. دیدار سختی با تیم یاسین داریم و به دنبال سه امتیاز این مسابقه هستیم.

وی درباره اینکه آیا بازیکنانش با وجود باخت هفته گذشته آماده این دیدار شده اند یا خیر؟ گفت: اگر آماده بودیم که دو باخت خانگی نمی‌دادیم. باید این نتایج به لحاظ روحی به بازیکنانم بربخورد. آنها باید بدانند در چه تیمی بازی می‌کنند.

سرمربی – بازیکن تاسیسات درباره حضور تیمش در رده پنجم جدول و اختلاف با تیم صدرنشین، تاکید کرد: از زمانی که لیگ برتر فوتسال در سال ۱۳۷۸ شروع شده همیشه اول یا دوم بوده ام. فقط یکبار با تیم فولاد ماهان در لیگ سوم شدم که آن هم در چند بازی آخر اخراج شده بودم و عملا عضو تیم نبودم. به همین خاطر این جایگاه تاسیسات برایم سخت است. با اینکه تا پایان لیگ زمان زیادی باقی مانده است ولی ما به شرایط سه سال پیش تاسیسات برگشته ایم. جایگاه تیمی که قهرمان لیگ و آسیا شده، اینجا نیست.

شمسایی در ادامه بدون نام بردن از شخص خاصی ادامه داد: همه باید بفهمیم که جایگاه تاسیسات کجاست؛ از اعضای کادر فنی گرفته تا بازیکنان. احساسم این است که بازیکنان دارند اشباع می‌شوند. البته می‌دانیم که فوتبال «بالا و پایین زیاد دارد» و ما هم بزرگتر از «مورینیو» و «آنچلوتی» نیستیم.

وی یادآور شد: در هر صورت من پا پس نمی‌کشم و تا آخر می‌جنگم. به کادر فنی و بازیکنان هم هشدار می‌دهم اگر اتفاق خاصی رخ بدهد، قطعا برخورد می‌کنم.

سرمربی – بازیکن تاسیسات درباره اینکه منظورش از اتفاق خاص چیست و چه برخوردی در انتظار همکاران و هم تیمی‌هایش خواهد بود؟ گفت: ما سه بازی دشوار و سخت پیش رو داریم که باید امتیاز لازم را از این سه مسابقه بگیریم. از کادر فنی و بازیکنان هم خواستم که این امتیازات را کسب کنیم. اگر اینطور نشود، باید منتظر هر نوع برخوردی مثل اخراج، جریمه و مسائل دیگر باشند. البته خود من هم در این گروه هستم.

شمسایی در پایان تاکید کرد: شاید بگویند این صحبت‌ها استرس روی تیم را بیشتر می‌کند ولی نمی‌توانیم فضا را بیشتر از این باز بگذاریم. درست است ابتدای فصل ۶ بازیکن اصلی خود را از دست دادیم و در ادامه حسین طیبی هم از جمع ما جدا شد ولی شرایط تیم نباید اینطور باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو