سرمربی: باخت کاله نتیجه اشتباهات زیاد بازیکنان بود

 

نسیم ورزش: سرمربی تیم والیبال کاله مازندران شکست تیمش برابر تیم ثامن الحجج خراسان در چارچوب هفته دهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور را اشتباهات زیاد بازیکنان تیمش عنوان کرد.

عطاعی

بهروز عطایی پس از شکست ۳ بر یک تیمش کاله مازندران برابر تیم ثامن الحجج خراسان در هفته دهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در آمل به خبرنگار ایرنا، گفت: بازیکنان تیم کاله درمجموع والیبال پراشتباهی را برابر تیم ثامن به نمایش گذاشتند، در جاهایی از بازی خوب ودر جاهایی دیگر بد بازی کردند.
وی افزود: اشتباه زیاد بازیکنان ما دراین مسابقه باعث شد تا تیم ثامن با تجربه بازیکنانش به خوبی از این ضعف تیمی ما استفاده وپیروز مسابقه شود.
سرمربی تیم کاله مازندران ادامه داد: دراین مسابقه در دریافت اول مشکل داشتیم واین مهم باعث شد تا توپ سالم به پاسور نرسد.
عطایی اضافه کرد: باید سعی کنیم تا در آینده ضریب خطاهای فردی وتیمی بازیکنان را به حداقل برسانیم.
وی افزود: در ست اول مسابقه ودر شرایطی که تیم کاله با نتیجه ۲۲ بر ۱۸ از تیم ثامن پیش بود ، چند اشتباه بازیکنان تیم باعث شد تا نتیجه را با اختلاف دو امتیاز به حریف ببازیم واین اشتباهات مشابه در ست های سوم وچهارم هم تکرار شده بود ودر هر ست با اختلاف حداقل دو امتیاز به میهمان باختیم.
سرمربی تیم کاله مازندران گفت: البته بازی سختی برابر تیم ثامن بود وجایگاه این تیم در جدول رده بندی نیز نشان از توانمندی بالای این تیم داشت.
تیم کاله مازندران درچارچوب هفته دهم مسابقات لیگ برتر والیبال باشگاه های کشور در سالن ورزشی پیامبراعظم آمل با نتیجه ۳ بر یک به تیم ثامن الحجج خراسان باخت تا با ۱۴ امتیاز گذشته خود به رده هشتم جدول رده بندی دوازده تیمی این رقابتها سقوط کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *