سرمربی : آرامش تیم خونه به خونه را به هم نزنند

سرمربی تیم خونه به خونه مازندران گفت : برای موفقیت تیم ما خیلی مهم است که به آرامش و امنیت کامل تیمی برسیم درخواستم این است که بیرون از این تیم آرامش ما را برهم نزنند.

خونه به خونه

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، ‘ علیرضا مرزبان ‘ جمعه شب در پی پیروزی پرگل تیمش برابر راه آهن تهران افزود : نیاز است که بازیکنان تیم ما حس امنیت داشته باشند و در شرایط مطلوب رو به جلو و با کیفیت بازی کنند.
وی ادامه داد : اعتقاد دارم که برای موفقیت تیمی باید عوامل درون تیم و بیرون همراه باشند و برای رسیدن به هدف نهایی ما که صعود به لیگ برتراست، تلاش کنند.
**برابر راه آهن فوق العاده بودیم
سرمربی تیم خونه به خونه از عملکرد شاگردانش در پیروزی پرگل ۶ بر صفر در هفته هشتم برابر راه آهن ابراز خرسندی و گفت، : بازیکنان ما در این دیدار فوق العاده ظاهر شدند.
وی افزود : خوشحالم که توانستیم موقعیت سازی برای گل داشته باشیم و در این مسابقه بیشتر برنامه های تیمی ما منجر به گل شد.
او ادامه داد : امیدواریم که این روند رو به پیشرفت را ادامه دهیم ، ما مسیری را که انتخاب کردیم دارای هدفی درخشان یعنی صعود به لیگ برتر است.
سرمربی خونه به خونه مازندران گفت : تیم ما در مسابقات گذشته و در بازی های متفاوت شانس های زیادی برای گلزنی داشت ، هرچند نتوانستیم از موقعیت ها نتیجه دلخواه را بگیریم .
تیم خونه به خونه مازندران در چارچوب هفته هشتم رقابت های لیگ دسته یک فوتبال باشگاههای کشور عصر جمعه در ورزشگاه هفت تیر بابل با نتیجه پرگل۶برصفر تیم راه آهن را درهم کوبید.
خونه به خونه با این پیروزی ۱۵ امتیازی شد و به رده چهارم جدول رده بندی این رقابت ها صعود کرد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *