سرمربیگری شمسایی در تیم ملی فوتسال «وتو» می‌شود؟

 

 
نسیم ورزش: مذاکرات کمیته فوتسال با وحید شمسایی برای حضور در تیم ملی فوتسال به مراحل پایانی خود نزدیک شده است با این حال مشکلاتی در مورد دوشغله بودن او وجود دارد.

شمسایی بعد از صحبت با سیدرضا افتخاری رئیس کمیته فوتسال، حضورش در تیم ملی را منوط به توافق این کمیته با باشگاه تاسیسات دریایی کرده است. افتخاری هم اعلام کرده که مشکلی با حضور همزمان شمسایی در تیم ملی و تیم تاسیسات دریایی ندارد؛ موضوعی که با مخالفت کمیته فنی و توسعه فوتسال مواجه شده و پروسه انتخاب سرمربی تیم ملی را پیچیده کرده است.

 

در این میان اما عباس ترابیان، رئیس کمیته‌ فنی و توسعه فوتسال ایران درباره دلایل مخالفت کمیته‌ فنی فوتسال با سرمربیگری وحید شمسایی در تیم ‌ملی فوتسال ایران، گفت: «ما مشکلی با وحید شمسایی به‌عنوان سرمربی تیم ‌ملی فوتسال نداریم، ولی با توجه به اینکه شمسایی در باشگاه تاسیسات دریایی حضور دارد و نمی‌تواند زمان کافی برای تیم ‌ملی بگذارد، با حضور او در تیم ‌ملی فوتسال مخالفت کرده‌ایم.

 

وقتی که شمسایی هم در باشگاه باشد و هم در تیم ‌ملی، زمانش تقسیم بر ۲ می‌شود، طبیعتا انرژی‌اش کم می‌شود و مشکلات زیادی به‌وجود می‌آید چون باید هم در تاسیسات دریایی باشد و هم در تیم ‌ملی. از طرف دیگر او نمی‌تواند بازی‌های لیگ فوتسال را ببیند، چرا که بیشتر توجه‌اش به تیم تاسیسات دریایی است.»

این در شرایطی است که خود وحید شمسایی در میانه تیم ملی و تیم باشگاهی‌اش قرار گرفته است و می‌گوید:« اگر من گزینه کمیته فوتسال هستم، باید تعامل برقرار شود. من دوست ندارم نه تیم ملی و نه تیم تاسیسات متضرر شوند.

 

از یک طرف با باشگاه تاسیسات قرارداد خوبی دارم و از طرف دیگر گزینه فدراسیون هستم که هیچ کدام از دوطرف نباید ضرر کنند.» جالب اینجاست که لحن او نسبت به گذشته نیز آرام‌تر شده است. وی در واکنش به حرف‌های ترابیان می‌گوید:« آقای ترابیان گفته که مخالف حضور همزمان من در تیم ملی و تیم تاسیسات است.

 

به هر حال ایشان هم مسئولیت دارد. من نگفتم که باید چه کار کنیم. همانطور که گفتم این وسط نه فدراسیون فوتبال و نه تیم تاسیسات نباید ضرر کنند و باید تعامل برقرار شود.»

 

شمسایی در مسابقات جام باشگاه‌های آسیا در اصفهان هم تیمش قهرمان و هم با بازی خود، آقای گل مسابقات شد؛او درخصوص ادامه بازی کردن خود نیز می‌گوید:«‌اگر سرمربی تیم ملی شوم، باید ناخواسته کفش‌هایم را آویزان کنم.

 

من الان در آمادگی کامل هستم ولی به‌خاطر شرایط و چارت کاری جدید باید یکسری اتفاقات را بپذیرم؛ هرچند حسرت بازی‌نکردن را خواهم خورد!» آخرین خبر از سرمربیگری شمسایی، واکنش دبیرکل فدراسیون فوتبال به حضور همزمان او در تیم تاسیسات دریایی و تیم ملی فوتسال است که اسدی این موضوع را وتو کرده و گفته است او باید در تیم ملی یک شغله باشد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *