سرمربی تیم فوتسال دسته دومی میلان ساری از سمت خود استعفا داد

نسیم ورزش/ یاسر ابراهیمی سرمربی تیم فوتسال دسته دومی میلان ساری با تایید این خبر در خصوص شکست تیمش برابر شهدای جلین گرگان در هفته دهم لیگ دسته دوم فوتسال کشور گفت: وقتی تیم باخته من هر چه بگویم بهانه است. زمانی که تیمی می بازد قطعاً مشکلاتی داشته که باخته حالا یا  فنی است و یا غیر فنی که من مسئولیت کامل این باخت را بر عهده می گیرم.

ebrahimi yaser 911-size200
وی افزود: متأسفانه ما هفته قبل در مشهد در ۳۰ ثانیه آخر گل خوردیم و یک امتیاز حساس را از دست دادیم. در این بازی هم ۳ گل از ۴ گلی که دریافت کردیم روی اشتباهات فاحش فردی رقم خورد که متأسفانه از روی همین اشتباهات ضربه می خوریم.

سرمربی میلان ساری تصریح کرد: تیم ما تیمی نیست که منطقی بازی کند و بیشتر انتحاری بازی می کند. گذشته از اینها آمار کارت های زرد ما هم بسیار بالاست و ما در هر بازی حداقل یک یا دو محروم داریم که این مسأله کار را برای ما دشوار کرده است.

وی ادامه داد: تیم میلان در ابتدای فصل خوب بسته نشده و یا بهتر بگویم این تیم برای بقا بسته شده است نه برای صعود. بنابراین از بازیکنان نمی توانیم انتظار بیش از حد داشته باشیم. البته با این حرف ها نمی خواهم مربیان ابتدای فصل و مشخصاً آقای کیان نژاد را زیر سوال ببرم چرا که ممکن است باشگاه در ابتدای فصل با مشکلات خاصی برای یارگیری دست به گریبان بوده باشد.

یاسر ابراهیمی با اشاره به استعفای خود از سرمربیگری میلان ساری اذعان داشت: بعد از این بازی در رختکن از همه بازیکنان خداحافظی کرده ام. به همه شان هم گفته ام برخلاف اینکه همه جا پُر کرده اند که یاسر ابراهیمی برای سرمربی شدن زیر پای بعضی ها را خالی کرده است، اتفاقاً باشگاه بعد از اینکه با گزینه های دیگر به توافق نرسید به دنبال من آمد و به شدت خواهان حضور من بودند. من هم علیرغم میل باطنی ام که هیچ تمایلی برای سرمربیگری نداشتم، ناچاراً این مسئولیت را برای دو بازی پذیرفتم.

وی در خاتمه گفت: همیشه گفته ام با توجه به اینکه در ابتدای راه مربیگری هستم، اصلاً دوست ندارم به عنوان نفر اول در کادر فنی تیمی باشم و مشتاق این هستم که به عنوان مربی تمرین دهنده در کنار سرمربیان کار کنم اما شرایط تیم میلان به گونه ای جلو رفت که من در کاری انجام شده قرار گرفتم. الان هم استعفا داده ام چون واقعاً از صمیم قلب دوست دارم فرد دیگری بیاید تا این تیم نتیجه بگیرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *