سرمایه گذاری در ورزش عبادت است/امکانات و اعتبار ورزشی براساس نیاز شهرستان ها توزیع شود

 

نسیم ورزش: نماینده خبرگان رهبری در دیدار با برخی از ورزشکاران و مسئولان ورزش مازندران گفت: سرمایه گذاری در ورزش همچون عبادت است.

 آیت الله علی معلمی تصریح کرد: ورزش کردن برای تندرستی و سلامتی افراد نیاز است و سرمایه گذاری کردن در ورزش همچون یک عبادت محسوب می شود.

 
وی با بیان اینکه موفقیت خوبی برای ورزش استان حاصل شده، افزود: پس از پیروزی انقلاب اسلامی توجه و نگاه خوبی به ورزش شده  ولی برای رسیدن به نقطه مطلوب فاصله داریم.

امام جمعه قائمشهر با اشاره به اینکه با تمرین و ممارست استعدادهای ورزشی جوانان شکوفا می شود، اذعان داشت: ورزش ضمن شادابی، نشاط و نیرومندی افراد در گفتار، کردار و پاکدامنی ورزشکاران نیز تاثیر دارد.

آیت الله معلمی با بیان اینکه اعتبار ورزش بر اساس سرانه جمعیت و شرایط مدال آوری ورزشکاران توزیع شود، اظهار داشت: مازندارن مهد ورزش کشور محسوب می شود و امکانات و اعتبار ورزشی براساس نیاز شهرستان ها توزیع شود.

وی با اشاره به اینکه امام راحل(ره) فرمودند، من ورزشکار نیستم ولی ورشکاران را دوست دارم، یادآور شد: من هم اعلام می کنم ورزشکار نیستم ولی از مشاهده و افتخارآفرینی ورزشکاران خوشحال می شوم.

امام جمعه قائمشهر با اشاره به اینکه انتخابات مهم مجلس را پیش رو داریم، گفت: انتخابات یک پیام مهم و تاثیرگذار جامعه است که نماینده منتخب مردم باید از هر نظر اصلح و مورد اعتماد باشد.

آیت الله معلمی افزود: از ورزشکاران می خواهم که از خدای خود غافل نشوند و در مصاف حریفان به قرآن و ائمه اطهار توکل کنند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *