سرقت دوچرخه ورزشکار چینی در محمودآباد و رفتار عجیب او در برابر دریافت دوچرخه!

نسیم ورزش: «وانگ وی» جوان ورزشکار اهل کشور چین پس از سفر به ارمنستان، گرجستان و ترکیه وارد ایران و از طریق استان‌های غربی وارد مازندران شده بود که در سواحل محمودآباد هدف سرقت قرار گرفت.

81749961-70147137
این جوان ورزشکار که از این اتفاق متعجب شده بود  برای اعلام شکایت به مأموران نیروی انتظامی محمودآباد مراجعه کرد و پس هماهنگی‌های انجام‌شده قرار شد یک دستگاه دوچرخه از طرف مسئولان شهرستان به او داده شود.

با وجود اینکه دوچرخه تهیه‌شده و در اختیار این مرد جهانگرد قرار گرفت، او از تحویل گرفتن دوچرخه اهدایی امتناع و اعلام کرد که دوچرخه به سرقت‌رفته او قیمتی کمتر از این دوچرخه داشته و امکان پرداخت بقیه مبلغ دوچرخه مورد نظر را ندارد!

مسئولان شهرستان محمودآباد نیز گفتند که این کار برای دلجویی از او انجام گرفته و نیازی به پرداخت بقیه پول دوچرخه اهدایی نیست.

مسئولان شهر محمودآباد در این‌باره اعلام کردند در اقدامی غیر فرهنگی دوچرخه این توریست ورزشکار به سرقت رفته بود ولی برای خلق خاطره‌ای خوش برای این توریست این دوچرخه از طرف مردم میهمان‌نواز محمودآباد خریداری و به وی هدیه داده شد.

ورزشکار جوان چینی که از این اقدام مسئولان شهری محمودآباد و میهمان‌نوازی مردم مازندران، دلخوری‌هایش درباره سرقت را فراموش کرده بود، این شهر را به مقصد استان‌های شرقی کشور ترک کرد و مقصد بعدی او کشور ترکمنستان است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *