سردار آزمون مهاجم موردنظر پرسپولیس ۷ میلیون یورو قیمت دارد!

سردار آزمون

 یک نشریه روسی طبق اقدامی به سردار آزمون لقب مهاجم سرقت شده را ایفا کرد که توسط قربان بر دی اف سرمربی تیم روستوف ربوده شده است! قرار است روز ۲۳ تیر نشستی در فدراسیون فوتبال روسیه با حضور مدیران دوو روستوف انجام شود تا تکلیف نهایی این بازیکن مشخص شود.

سردار آزمون یک فصل دیگر با روبین قرار دارد اما در تلاش است به تیم روستوف ملحق شود و اکنون چند روزی است که در تمرین تیم روستوف در اتریش حضور دارد.

پیشتر پرسپولیس و برانکوخواهان جذب سردار آزمون به جای مهدی طارمی شده بودند که رقم مورد نظر بسیار بالا به نظر می رسد و باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را نخواهد داشت.

این روزنامه روسی مدعی شد کازان برای فروش سردار آزمون ۷ میلیون یورو طلب خواهد کرد که بعید به نظر می رسد روستوفی ها چنین پولی را برای پرداخت داشته باشد. از سویی روبین پیش تر قیمت فروش این بازیکن را ۴ میلیون یورو اعلام کرده بود.

پیشتر پرسپولیس و برانکو خواهان جذب سردار آزمون به جای مهدی طارمی شده بودند که رقم مورد نظر بسیار بالا به نظر می رسد و باشگاه پرسپولیس توان پرداخت آن را نخواهد داشت.

گفتنی است سردار آزمون (زادهٔ ۱۱ دی ۱۳۷۳ در گنبد کاووس) بازیکن فوتبال اهل ایران است. سردار آزمون در مسابقات فوتبال جام دوستی روسیه ۲۰۱۲ در ترکیب تیم ملی جوانان با به ثمر رساندن ۷ گل در ۶ بازی به مقام آقای گلی این تورنمت رسید.
سردار آزمون در آذرماه سال ۹۱ به باشگاه روبین کازان روسیه پیوست. او اولین گل خود در تیم بزرگسالان روبین کازان را در دیدار برگشت مرحله پلی آف لیگ اروپا برابر تیم مولده به ثمر رساند. سردار آزمون همچنین در مسابقات مقدماتی قهرمانی جوانان آسیا در بازی با لبنان به عنوان بهترین بازیکن زمین انتخاب شد و دو گل زد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *