سردارجعفری نسب:پلیس به صورت جدی با تماشاگرنماهای میادین ورزشی برخورد خواهد کرد

نسیم ورزش/با حضور سردار جعفری نسب فرماندهی انتظامی مازندران،حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان و برخی مسئولین ورزشی استان جلسه ای پیرامون حرکات تماشاگرنماها در میادین ورزشی مازندران برگزار شد.

IMAGE635150180509843750-297x300

سردار جعفری نسب با اعلام اینکه بر اساس تصمیم اعضای این جلسه مقرر شد با پدیده فحاشی در میادین ورزشی استان به عنوان یک جرم مشهود برخورد سخت صورت گیرد تصریح کرد:توصیه ما در ابتدا به ورزشکاران و ورزشدوستان واقعی این است که در زمان حضور در ورزشگاه ها خودشان را از این افراد تماشاگرنما جدا کنند.چرا که پلیس به صورت جد با این دسته از افراد که باعث ایجاد اخلال و فحاشی در ورزشگاههای استان شوند برخورد خواهد کرد.

وی در ادامه افزود:پلیس ضمن تشکیل پرونده برای این دسته افراد آنها را تحویل مقامات قضایی به عنوان ارتکاب به جرم مشهود خواهد داد.همچنین پلیس مانع از ورود این افراد تماشاگرنما به ورزشگاهها خواهد شد.

در ادامه این جلسه حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان استان مازندران گفت:یک نگرانی در ورزشگاههای ما وجود دارد و آن بحث حضور تماشاگر نماها می باشد

او با یادآوری این نکته که هدف ما از برگزاری مسابقات ورزشی این است که ما به منش قهرمانی برسیم تصریح کرد:لذا مشی پهلوانی اقتضا می کند که ما اخلاق مدار باشیم. از این رو اخلاق مداری در میادین ورزشی سرلوحه کار ماست.

او در ادامه افزود:هم برای ورزشکاران حرفه ای هم برای ورزشکاران آماتور که در حوزه های مختلف کار می کنند اخلاق مداری و رعایت ب فرهنگ اسلامی و ایرانی باید منش ما باشد.

او در پایان یادآور شد:این زیبنده تماشاگرهای مازندرانی که مردم متدین و با فرهنگ هستند نبوده که یک عده به اسم تماشاگر اما در اصل تماشاگرنما که مطمئنا” ورزشی هم نیستند و علاقمند به ورزش نیستند دست به کارها و حرکاتی می زنند که بلاعث محرومیت تیم های ورزشی مازندران می شود.لذا با کمک پلیس سعی در شناسایی این دسته از افراد و معرفی آنها به مراجع قضایی می باشیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو