سرانه ورزش مازندران برای هر نفر به ۱/۱ متر مربع رسید/سرانه جوابگوی ورزش استان نیست

نسیم ورزش:   مدیرکل ورزش و جوانان ضمن بیان تعزیت به مناسبت فرا رسیدن ماه محرم ماه خون و قیام، شهادت سردار حسین همدانی، کشتار مظلومانه حجاج متوسط سران آل سعود محکوم کرد و گفت: ورزش مازندران عملکرد و برنامه های جامع و ارزشمندی را پیش رو دارد که تاکنون توانسته با بهره مندی از امکانات محدود به نتایج خوبی دست یابد.حسین زادگان
حسین زادگان با بیان اینکه ورزشکاران مازندرانی در ۷ ماه نخست سال ۹۴ موفق به کسب ۱۷۶ مدال جهانی، آسیایی و بین المللی شدند، اذعان داشت: از ابتدای سال ۹۴ تاکنون بیش از ۹۰۰ بار ورزشکاران زن و مرد مازندرانی به اردوی های تیم ملی دعوت شدند.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران همچنین از اجرای برنامه های متنوع در مناسبت های مختلف خبر داد و بیان داشت: افتخارآفرینی و موفقیت ورزشکاران مازندرانی در رقابت های مختلف برون مرزی بر همگان روشن و واضح است.
وی با بیان اینکه مازندران قطب و گل سرسبد ورزش کشور محسوب می شود، گفت: درخشش و افتخارآفرینی ورزشکاران مازندرانی به تنهایی ورزش مازندران، جبران کاستی های ۱۷ استان کشور خواهد بود.
حسین زادگان با اشاره به کسب رتبه دوم ستاد ساماندهی امور جوانان مازندران در ارزیابی کشور گفت: با تلاش مسئولان این حوزه در بخش فرهنگی و جوانان اقدامات خوبی در حال اجرا است.
وی همچنین اظهار داشت: برای توسعه و شکوفایی ورزش استان در رشته های ورزشی با همکاری روسای شهرستان ها تلاش مضاعف می شود، افزود: و به فرموده وزیر محترم ورزش و جوانان، مازندران زرخیزترین استان ورزش کشور محسوب می شود و از این منظر باید توجه ویژه به ورزش این استان قهرمان پرور شود.
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه افزود: تاکنون برنامه ریزی خوبی برای درخشش ورزشکاران مازندرانی در المپیک ریو ۲۰۱۶ صورت گرفته، ۶ مازندرانی موفق به کسب سهمیه المپیک و پاراالمپیک شدند.
حسین زادگان در پایان با اشاره اینکه سرانه ورزش مازندران برای هر نفر به ۱/۱ متر مربع رسید، اظهار کرد: با توجه به استقبال و شور جوانان زن ومرد مازندرانی به ورزش، این سرانه جوابگوی ورزش استان نیست و خوشبختانه در سفر هیات دولت به مازندران در خصوص این استان مازندران توجه خاصی شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو