سرانه ورزشی مازندران، پاسخگوی جمعیت ورزش استان نیست

 

نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان مازندران  در نشست با اصحاب رسانه مازندران با اشاره به اینکه مازندران در سرانه ورزشی جزو استان‌های برتر است،خاطرنشان کرد: با توجه به ظرفیت ورزشی استان، سرانه ورزشی پاسخگوی جمعیت ورزشی نیست.

 


حبیب حسین زادگان با بیان اینکه در برنامه یک‌ساله ما المپیک ریو۲۰۱۶  قرار دارد، خاطرنشان کرد: به‌ زودی نشستی با معاون وزیر ورزش و جوانان داریم و از همه کارشناسان که نظری در بحث المپیک دارند، تقاضا می‌کنیم اظهارات خود را بیان کنند.

 


وی، بیان اینکه توفیقات حوزه ورزش متعلق به همه دست‌اندرکاران این حوزه است، تصریح کرد: دست یاری به‌سوی همه بزرگان و عناصر دلسوخته ورزش دراز می‌کنیم و امیدواریم با همدلی بیشتر در استانی که سفره ورزش در آن گسترده است و نیازمندی‌ها و مطالبات فراوانی هم دارد، این رسالت خطیر را به اتمام برسانیم.

 
مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با اشاره به اینکه در حدود یک ماه آینده از دو معاون دیگر وزیر ورزش دعوت می‌کنیم تا در مازندران مسائل ورزشی را بررسی کنند، اظهار کرد: توجه به مشارکت بخش خصوصی هم مورد توجه است تا بتوانیم از این مسیر اتمام پروژه‌های نیمه‌تمام را شاهد باشیم.

حسین زادگان ادامه داد: مازندران در بازی‌های اینچئون نشان داد جزو استان‌های ورزشی مقتدر در کشور است و به تنهایی ۳۰ درصد از مدال‌های کشور را در این مسابقات کسب کرد.

وی با بیان اینکه مازندران در این مسابقات به تنهایی از ۱۷ کشور، مدال‌های بیشتری به‌دست آورده است، ادامه داد: شروع فعالیت‌های ما بازی‌های اینچئون بود و بعد برای بازی‌های جهانی کشتی آماده شدیم و با وجود مشکلات مالی که داشتیم، این مسابقات با حضور ۱۴ کشور جهان برگزار شد.

 

مدیرکل ورزش و جوانان مازندران در ادامه سخنانش، با اشاره به تشییع شهدای غواص در مازندران، اظهار کرد: شهدا به ما امنیت پایداری دادند به همین منظور تا زنده‌ایم مدیون خون شهدای عزیزهستیم.
وی با بیان اینکه روز خبرنگار بهانه‌ای برای قدرشناسی از زحمات صادقانه اهالی رسانه است، افزود: مازندران این روزها، حال و هوای عجیبی دارد و حضور مردم در تشییع پیکر شهدای غواص به‌گونه‌ای است که جز شرمندگی چیزی نداریم و مردم قدرشناس شهدا هستند و فضای استان، فضای معنویت است.

حسین زادگان  تصریح کرد: از همه اهالی ورزش مازندران دعوت می‌کنیم در مراسم تشییع پیکر شهدای غواص در ساری حضور گسترده داشته باشند تا سهم خود را هر چند کوچک نسبت به شهدا ادا و گوشه‌ای از فداکاری‌های این رزمندگان را جبران کنیم.

گفتنی است در این نشست اسماعیل محمدی معاون توسعه سرمایه و انسانی، غلام رضا رضوی معاون توسعه امور ورزشی، عادل عالیشان معاون توسعه ورزش همگانی، خسرو سیفی مسئول حراست، مجتبی رضایی مسئول روابط عمومی و مریم کیومرثی معاون امور بانوان و بیش از ۸۰ خبرنگار فعال ورزشی، حضور داشتند.

در پایان این مراسم  از خبرنگاران عرصه خبر ورزشی با هدایایی اهدا شد.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو