سرانجام از تدبیر راهگشای نساجی رو نمایی شد…

اختصاصی نسیم ورزش  /سید مجید محمدیان: سرانجام از تدبیر راهگشای نساجی رو نمایی شد…
نساجی مازندران در بحران قرار دارد!!! این عنوانی است که نساجی را در رسانه ها معرفی میکند.

 

تدبیر راهگشای نساجی
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، در حالی که بازار انتخابات هیات فوتبال مازندران داغ است و کاندیدا مورد نظر برای تصدی متولی شدن در این رشته ورزشی در تکاپو هستند حال یکی از قدیمی ترین تیم های فوتبال کشور و مازندران خوب نبوده است.
متاسفانه هر ساله شاهد نساجی بحران زده هستیم فصلی که با امید آغاز میشود و با دلهره و ناراحتی به پایان میرسد.
در بین مهدی پرهام نام آشنایست و علاقه مندان و هواداران نساجی او را به خوبی میشناسند.
نساجی مازندران در حالی در اوج بحران فرو رفت که محمود فکری سرمربی این تیم به علت آنچه که عدم پرداخت تعهدات مالی است استعفا داد و تیم به بحرانی ترین شرایط خود تبدیل شد.
مسئولین مازندران وارد عمل شدند و به منظور حل مشکل به موضوع ورود کردند.
مسئولین مازندران وقتی با عدم تمایل پرهام به تیمداری مواجه شدند اقدام به جستجو برای مالک جدید آن هم در اوج حساسیت مسابقات لیگ یک کردند.
البته باید به این نکته اذعان کرد که مهدی پرهام از عدم توجه مسئولین مازندران دلخور بوده است و به واسطه این مهم عطای نساجی را به لقایش بخشیده بود.
نباید هزینه های که سالهای متمادی پرهام برای نساجی کشید را فراموش کنیم زیرا او ناجی فوتبال قائمشهر محسوب می شود که چه بسا از پرهامی نبود نساجی هم به مانند شموشک از ناکجا آباد سر در می آورد.
در تکاپوی مسئولین در انتخاب و معرفی مالک جدید حسین زادگان مدیر کل ورزش و جوانان مازندران بارها تاکید کرد  که ادامه مالکیت پرهام در این مقطع بهترین گزینه محسوب میشود.
نباید فراموش کنیم در بهبوهه ی رقابتهای لیگ یک تغییر مالکیت نساجی مطمئنا تبعات عمده ای را خواهد داشت و این امر در بدترین زمان خود در حال مدیریت بود.
نباید مهدی پرهام را مقصر بی انگیزه گی بدانیم زیرا او بارها برای نساجی دست به جیب شده است و آنهایی که در این فرزند این استان میباشند و حتی از امضای خود برای موفقیت نساجی دریغ کردند نمی توانند پرهام را مورد نقد قرار دهند.
بهترین تصمیم برای موفقیت نساجی در این مقطع رمانی حضور پرهام میباشد که تدبیر خوبی در این موضوع صورت گرفت.
نساجی مازندران با بازگشت پرهام میتواند بعنوان یکی از تیم های مدعی صعود به لیگ برتر معرفی شود و این مهم با این تصمیم به خوبی مدیریت شد.
نساجی مازندران با تدبیر خوبی یک روزه از بحران خارج شد و این نوید بخش روزهای خوب برای فوتبال قائمشهر میباشد.
از آنجایی که بعنوان رسانه وظیفه داریم  کارهای خوب را تحسین کنیم و بر ایرادها و مسائل پیش رو انتقاد نمایم لازم میدانیم از دستگاه ورزش به واسطه مدیریت مناسب  و عدم فرصت سوزی در تیم ریشه دار و پر طرفدار نساجی تقدیر  تشکر نمایم چنین رفتارهای مدیریتی جامعه ورزش مازندران را به آینده امیدوار خواهد کرد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو