سایه سقوط بر فراز اردوگاه تیم فوتسال شهروند ساری/ مشکل بازیکنان شهروند ساری از بین رفتن جسارت به خاطر نتایج ضعیفی است/شهروند میهمان مس سونگون تبریز

نسیم ورزش: تیم شهروند ساری از ۱۹ بازی گذشته با ۱۸ امتیاز در قعر جدول رقابت های فوتسال باشگاههای ایران قرار دارد و با این شرایط یکی از سه تیم در آستانه سقوط به دسته پایین تر به حساب می آید.


تا سوت پایان رقابت های فوتسال باشگاههای ایران هنوز شش هفته باقی مانده است و شهروند ساری هم پنج بازی دیگر را پیش رو دارد.
به اعتقاد کارشناسان ، نماینده مازندران در رقابت های فوتسال باشگاههای ایران با توجه به نزدیک بودن امتیاز تیم ها با یکدیگر از این فرصت برخوردار است تا با پیروزی در بازی های باقی مانده ، از منطقه سقوط خارج شود و همانند فصل گذشته با شانس و حمایت علاقه مندان بار دیگر در سال آینده در رقابت های لیگ برتر حضور داشته باشد.
در حال حاضر شهروند ساری به عنوان تیم ته جدولی با تیم ردیف هفتم جدول حدود شش امتیاز فاصله دارد که با این نگاه اگر تیم های دیگر نتوانند نتیجه خوبی از بازی های باقی مانده بگیرند و شهروند نیز بتواند برنده تمام دیدارهای باقی مانده باشد، این احتمال برای نماینده مازندران وجود دارد که بدوت دغدغه سال آینده نیز در لیگ برتر باقی بماند.
سرمربی تیم فوتسال شهروند ساری در این باره گفت : همچنان سایه سقوط بر سر تیم شهروند ساری وجود دارد و برد هفته پیش نیز نتوانست تیم را از ته جدول نجات دهد.
مهدی نعمتی افزود : پنج بازی تا پایان لیگ برتر فوتسال باشگاههای ایران باقی است و ما در صورت کسب پیروزی در نیمی از این دیدارها می توانیم شانس ماندن در لیگ برتر را حفظ کنیم .
وی ادامه داد : امتیاز تیم های پایین جدولی و میانه جدولی زیاد نیست و ما در دیدارهای آینده نسبت به گذشته بازی راحت تری را پیش رو داریم ، برای این که بیشتر آنها را باید در خانه بازی کنیم و بخت ما از این نظر بهتر از تیم های دیگر است.
نعمتی گفت : مهم ترین مشکل بازیکنان شهروند ساری قالب شدن ترس و از بین رفتن جسارت در آنان به خاطر نتایج ضعیفی است که در طول هشت هفته کسب کردند.
وی افزود : برد در برابر فرش آرا مشهد تا حد زیادی روحیه از دست رفته را به بازیکنان ما بازگردانده است ، ولی ما باید این روند رو به رشد را برای ماندن در لیگ برتر ادامه دهیم.
تیم شهروند ساری در هفته بیست و یکم رقابت های لیگ برتر فوتسال باشگاههای ایران میهمان تیم مس سونگون تبریز است . این دیدار در تبریز برگزار می شود.
تیم مس سونگون تبریز با ۳۹ امتیاز در رده سوم جدول رقابت های فوتسال لیگ برتر باشگاههای ایران قرار دارد و تیم شهروند با همین تعداد بازی با ۱۸ امتیاز در قعر جدول جاخوش کرده است .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو