عطر آن است که خود ببوید نه آنکه عطار بگوید!!/ توضیح نسیم ورزش در خصوص یک خبر

اختصاصی نسیم ورزش: سایت دستگاه ورزش مازندران نوشت: از ابتدای سال ۹۵ تاکنون ورزشکاران زن و مرد مازندرانی در معیت تیم های ملی موفق به کسب ۸۱ مدال جهانی،آسیایی و بین المللی شدند.

علامت تعجب

از این تعداد (۸۱ مدال) کسب شده ۷۱ مدال سهم آقایان و ۱۰ مدال نیز سهم بانوان می باشد.

همچنین از این تعداد ۱۷ مدال جهانی، ۲۲ مدال آسیایی و ۴۲ مدال بین المللی توسط غیور مردان و  غیور زنان ورزش مازندران در سال ۹۵ کسب شد.

از نکات قابل توجه اینکه با نگاهی مقایسه ای به بازه زمانی مشابه سال ۹۴، سهم مدال های کسب شده (۵۰) مورد بوده که رشد ۶۲ درصدی در تعداد مدال ها شاهد بودیم.

توضیحات نسیم ورزش:

دستگاه ورزش مازندران همواره در ادوار گذشته و کنونی به بیان آمارهای خیره کننده دلاور مردان مازنی که با تلاش، کوشش و ممارست توانسته اند ورزش مازندران را سربلند نمایند پرداخته است.

سایت دستگاه ورزش مازندران از سهم دستگاه ورزش مازندران در این موفقیت ها مطالبی را ارائه ندادحتی از سهم مربیان و پیشکسوتان مازندرانی که در سرما و گرما و سالن های زیرزمینی و  نمناک به پرورش استعدادهای ورزشی مازندران می پردازند چیزی به میان نیاورد.

زیرساختهای غیر استاندارد ورزش مازندران نیاز به بازبینی دارد. ورزش مازندران بجای تعریف و تمجدید و هندوانه زیر بغل گذاشتن که خود متولی دستگاه ورزش هم بارها از این موراد تبری جسته ، محتاج نگاه کارشناسی و رفع موانع پیش روی قهرمانان و ورزشکاران مازنی می باشد.

مطمئنا با نگاه کارشناسی و دیدن واقعیت های ورزش مازندران و سهم گذاری موفقیت ها و ورود موثر دستگاه ورزش مازندران بغیر از موفقیتهای سنتی شاهد موفقیت های می باشیم که طریق افزایش زیرساختهای ورزشی صورت خواهد گرفت.

مطلبی که همواره در ورزش مازندران ثابت و غیر قابل کتمان بوده است وجود مربیان و پیشکسوتان دلسوز و کاربلد و تلاش بی وقفه ورزشکاران این استان در رسیدن به موفقیت می باشد.

ورزش مازندران بدون توجه مدیران به این جایگاه رفیع دست یافته است و اگر گوشه ای توجه مدیران ارشد و پایتخت نشینیان در راستای ایجاد انگیزه و بالا بردن عمر قهرمانی صورت گیرد آنگاه دستاوردهای ورزش مازندران بیش از پیش شکوفا می شود.

ورزش مازندران نیاز به نگاه دلسوزانه دارد آمار و ارقام جمع کردن و منتظر ماندن برای موفقیت از سوی دستگاه ورزش و قیاس با گذشته برای به رخ کشیدن مدیریت کنونی ورزش مازندران کاری پسندیده ای نیست که تنها در ذهن مخاطب نفی مدیران گذشته را نمایان می کند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *