سالن ۶ هزار نفری و پیست دوچرخه‌سواری ساری از پروژه های ملی محسوب می شوند

 

نسیم ورزش: دکتر سیدرمضان شجاعی نماینده مردم ساری و میاندورود در بازدید از چهار پروژه بزرگ ورزشی در شهرهای ساری و میاندورود که مدیرعامل تجهیز و توسعه اماکن ورزشی کشور نیز حضور داشت، گفت: سالن ۶ هزار نفری و پیست دوچرخه‌سواری ساری از پروژه های ملی محسوب می شوند لذا باید برای فعالیت ورزشی هرچه زودتر افتتاح شوند.sari_pist

 دکتر شجاعی، در حاشیه این بازدید گفت: دو پروژه ملی ورزشی در ساری، مختص مردم ساری نیست بلکه شهرهای اطراف آن هم می‌توانند از این فضای ورزشی به‌خوبی بهره ببرند.

نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس با بیان اینکه پس از گذشت سال‌ها، این دو پروژه پیشرفت خوبی نداشته است، خاطرنشان کرد: امروز به خاطر جذب اعتبار و بودجه، مدیرعامل توسعه تجهیز اماکن ورزشی را مجاب کردیم تا از این دو پروژه بازدید کند.

شجاعی با اشاره به اینکه برای افتتاح این دو پروژه اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی نیاز است، تصریح کرد: با مساعدت وزارت ورزش، استانداری و مدیریت ورزش و جوانان استان تلاش می‌شود تا این دو پروژه که طرح ملی است، زودتر به بهره‌برداری برسد.

وی  ادامه داد: پیست دوچرخه‌سواری ساری تنها پیست چوبی و استاندارد خاورمیانه محسوب می‌شود که قول افتتاح این پروژه برای سال بعد گرفته شد.

گفتنی است، پروژه سالن ورزشی ۶ هزار نفری ساری از سال ۸۶ شروع شده و ۴۵ درصد پیشرفت داشت و پروژه پیست دوچرخه‌سواری که تنها پیست چوبی خاورمیانه محسوب می‌شود نیز پس از ۱۶ سال ۵۰ درصد رشد فیزیکی داشته است.

 

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *