سالن ورزشی چند منظوره شرف آباد ساری به بهره برداری رسید

نسیم ورزش : سالن ورزشی چند منظوره طاها ( شهدای محرم) با حضور مسئولان استانی و شهرستانی در منطقه شرف آباد ساری به بهره برداری رسید

 سالن ورزشی چند منظوره
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ صبح روز پنجشنبه همزمان با هفته دفاع مقدس, سالن ورزشی چند منظوره طاها( شهدای محرم ) با سرمایه گذاری ۲ میلیارد تومانی بخش خصوصی در شرف آباد مرکز استان به بهره برداری رسید.
این مراسم با حضور سردار ملکی رئیس بنیاد حفظ آثار و نشر ارزش های دفاع مقدس, رضایی فرماندار ساری, یوسف نژاد نماینده شهرستان های ساری و میاندورود, دکتر ییلاقی مشاور مدیرکل ورزش و جوانان, معافی رئیس حراست اداره کل ورزش و جوانان, مختار مهدوی رئیس ورزش و جوانان شهرستان, سعید نجاریان عضو شورای شهر ساری و حسینیان رئیس بسیج ورزشکاران و جمعی از مسئولان دیگر, با یاد و گرامیداشت شهدای محرم به بهره برداری رسید.
مهدی امیرفخریان سرمایه گذار این سالن ورزشی چند منظوره در آئین بهره برداری از این سالن گفت: هدف از اجرای این پروژه در منطقه کمتر برخوردار شرف آباد, توجه به قشر جوان و ورزشکار منطقه و ایجاد فضای ورزشی برای استفاده مردم و هیات های ورزشی شهرستان و استان است.
وی گفت: زمین اجرای پروژه ۳۲۲۰ متر , فضای مفید سالن چند منظوره ۱۰۰۰ متر و ۶۰۰ متر نیز پارکینگ در نظر گرفته شد که انشاالله درآینده نزدیک مراحل اجرایی زمین چمن مصنوعی مجموعه نیز آغاز خواهد شد.
امیرفخریان که کرسی ریاست هیات بدمینتون استان مازندران را نیز در اختیار دارد با اشاره به مشکلاتی که هیات های ورزشی دارند قول مساعد داد, برای برگزاری مسابقات در روزهای تعطیل, این سالن را بصورت رایگان در اختیار هیات های ورزشی شهرستان و استان قرار دهد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو