سالن نیمه کاره منطقه آسیب پذیر آمل نیاز به اعتبار دارد

 

 نسیم ورزش: رئیس اداره ورزش و جوانان آمل گفت: برای بهره‌برداری سالن ورزشی سرپوشیده منطقه آسیب‌پذیر امت‌آباد به بیش از ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.  

imagesCAXU1XJK

محمود نائیج در نشست ستاد هماهنگی مبارزه با مواد مخدر این شهرستان در سالن همایش‌های فرمانداری ویژه آمل، با اشاره به پروژه‌های نیمه‌کاره ورزشی در این شهرستان، اظهار کرد: برای بهره‌برداری سالن ورزشی سرپوشیده منطقه آسیب‌پذیر امت‌آباد به بیش از ۱۰۰ میلیون تومان اعتبار نیاز است.

وی با اعلام اینکه عملیات ساخت سالن ورزشی سرپوشیده نیمه‌کاره امت‌آباد مدت زمان زیادی است که آغاز شده است، افزود: این پروژه حدود ۸۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل تصریح کرد: با توجه به کمبود اعتبار ورزشی در سال گذشته روند پیشرفت پروژه ورزشی امت‌آباد با نوسان مواجه بود.

این مسئول بیان کرد: برای تکمیل و تجهیز کامل فاز دیگر این پروژه ورزشی به همراه تجهیز تاسیسات گرمایشی و سرمایشی، ایجاد سالن جانبی، اتاق رختکن داوران، بازیکنان و سرویس بهداشتی نیاز به ۲۵۰ میلیون تومان اعتبار است.

نائیج با اشاره به تلاش شورای ورزشی مناطق اسپاری و امت‌آباد آمل، ادامه داد: با همکاری این شورا مسابقات متعدد دو و میدانی برگزار شده تا علاوه بر فرهنگ‌سازی و ترویج ورزش در مناطق آسیب‌پذیر، به روی آوردن به تندرستی و دوری از اعتیاد تاکید شود.

وی اضافه کرد: در این شهرستان ۴۵ هیئت ورزشی شرایط را برای ورزش علاقه‌مندان به رشته‌های مختلف فراهم کرده‌اند و طی آمار سال گذشته بیش از ۱۳ هزار ورزشکار سازمان‌یافته با دارا بودن کارت بیمه ورزشی در حال فعالیت هستند.

رئیس اداره ورزش و جوانان آمل با اشاره به فعالیت بازرس هیئت پزشکی ورزشی آمل در امر شناسایی باشگاه‌ها و بدن‌سازی‌های متخلف، خاطرنشان کرد: با فعالیت بازرس این هیئت باشگاه‌های مختلف در سطح شهر و مناطق روستایی پالایش شده و موارد تخلف اطلاع‌رسانی و پیگیری می‌شود.

این مسئول تأکید کرد: در زمینه اعتیاد تنها درمان کارساز نیست بلکه باید مددکاری اجتماعی پس از درمان برای افراد رهایی‌یافته درنظر گرفته شود و امر اشتغال، ایجاد رویکردهای صحیح اجتماعی، فرهنگی و اجرای برنامه‌های دینی و مذهبی در برنامه‌های بعدی جای گیرد.

نائیج از همه دستگاه‌ها و نهادها درخواست کرد تا پیشگیری از اعتیاد در جامعه را جدی بگیرند و با همکاری و تعامل متقابل زمینه رشد و بالندگی بیشتر را رقم بزنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو