سالن اسکواش در قائم‌شهر ایجاد می‌شود

نسیم ورزش: فرماندار قائم‌شهر گفت: همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا سالن ورزشی مناسبی برای علاقه‌مندان رشته اسکواش در قائم‌شهر فراهم کنیم.خبرگزاری فارس: سالن اسکواش در قائم‌شهر ایجاد می‌شود

مهدی محمدی  اظهار کرد: ورزشکاران قائم‌شهری توانستند با امکانات محدود در رشته‌های مختلف ورزشی مدال‌های رنگارنگی را کسب کنند.

فرماندار شهرستان قائم‌شهر با بیان اینکه قائم‌شهر می‌تواند با استعدادهای برتر در رشته اسکواش افتخارات بسیاری کسب کند، بیان کرد: باید در راستای شناسایی استعداد مسئولان مربوطه اقدامات لازم را انجام دهند.

وی با اشاره به اینکه رشته ورزشی اسکواش نیاز مبرم به سالن ورزشی دارد، بیان کرد: همه تلاش خود را انجام می‌دهیم تا سالن ورزشی مناسبی برای علاقه‌مندان این رشته در قائم‌شهر فراهم کنیم.

محمدی با تأکید بر اینکه سالن ورزشی لموک، با وجود اینکه قسمت عمده عملیات ساخت آن انجام شد اما به دلیل کمبود اعتبارات نیمه‌کاره رها شد، افزود: با برآورد مالی همه تلاش خود را به‌کار می‌بریم تا پروژه‌های نیمه‌کاره به اتمام برسد.

فرماندار قائم شهر یادآور شد: قائم‌شهر در حوزه ورزش دارای استعدادهای درخشانی است، زیرا در همه رشته‌های ورزشی توانسته افتخارات بسیاری را کسب کند.

رئیس اداره ورزش و جوانان قائم شهر نیز با بیان اینکه اسکواش ورزش متفکرانه‌ای است، تصریح کرد: با توجه اینکه این رشته با مشکلات کمبود امکانات مواجه است، می‌توانیم با افتتاح سالن ورزشی ویژه رشته اسکواش، در آینده‌ای نزدیک افتخارات بسیاری را کسب کنیم.

فرشید قدیمی با اشاره به اینکه در اتمام پروژه نیمه‌تمام لموک انتظار نداریم فقط شهرداری ‌و شورای شهر اقدامات لازم را انجام دهند، گفت: باید برای اتمام پروژه سالن ورزشی لموک همه دستگاه‌های مربوطه همکاری‌های لازم را انجام دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *