سازمان مرکزی بنادر بر سکوی قهرمانی ایستاد

نسیم ورزش: نخستین دوره مسابقات چند جانبه بازنشستگان بنادر کشور دوشنبه شب با قهرمانی سازمان مرکزی در بندر نوشهر پایان یافت. این دوره از مسابقات با حضور ۸۰ ورزشکار به مدت دو روز در رشته های شنا ، قایقرانی ، تنیس روی میز و شطرنج برگزار شد.بنادر
تیم سازمان مرکزی در پایان این مسابقات با ۷۷ امتیاز به مقام قهرمانی رسید ، بندر انزلی با ۵۹ امتیاز و بندر نوشهر با ۵۷ امتیاز به ترتیب به مقام های دوم و سوم دست یافتند .
مدیرکل بنادر و دریانوردی مازندران در آیین پایانی این مسابقات با تجلیل پیشکسوتان عرصه کار و خدمت ، گفت : بازنشستگان صاحبان اصلی سازمان بنادر و دریانوردی هستند و ما امروز از نتیجه کار و تلاش آنها بهره می بریم .
منوچهر تاتینا افزود : خوشبختانه با اقدامات خوبی که مسئولان صندوق بازنشستگی سازمان بنادر و دریانوردی انجام دادند فضای مهربانی و همدلی بین بازنشستگان و پیشکسوتان عرصه کار و خدمت به وجود آمده است .
رئیس صندوق بازنشستگی و مستخدمین وظیفه سازمان بنادر و دریانوردی هم با اشاره به جایگاه بازنشستگان گفت : بازنشستگان گنجینه پر بهای عمر و سال های جوانی خود را برای شادابی و پویایی سازمان فدا کردند لذا هرچه قدر ما برای آنها کار کنیم جبران کننده زحمات آنها نخواهد بود .
جبار جلیلیان افزود : در تمامی کشورها توجه ویژه ای به بازنشستگان می شود ولی متأسفانه ما نتوانسته ایم آنچنان که در خور شان این عزیزان است کاری انجام بدهیم .
وی اظهار امیدواری کرد که مسابقات چند جانبه ورزشی بعدی با حضور دو برابری همکاران بازنشسته و در چند رشته ورزشی و در دو بخش آقایان و بانوان برگزار شود تا باعث شور و نشاط بیشتری شود.
در پایان با اهدای لوح از تیم ها و نفرات برتر مسابقات قدردانی شد .

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو