ساری در ورزش روستایی بی نظیر است

اختصاصی نسیم ورزش : ساری در ورزش روستایی بی نظیر است/ توسعه ورزش روستایی از اهمیت بسزایی برخوردار می باشد با وجود استعدادهای فراوان در روستاها نادیده گرفتن ورزش روستایی به معنای نادیده گرفتن آینده ورزش محسوب می شود.

 

ساری در ورزش روستایی

توسعه ورزش روستایی در ساری ریتمی خوب دارد ایرج روحی بعنوان رییس هیاتی کهنه کار در این حوزه کارهای اساسی صورت داده است.

روحی توانسته است به ورزش روستایی مرکز مازندران سازماندهی خوبی دهد و این حاصل تلاش و فعالیت های وی و مجموعه کارکنان این هیات می باشد.

روحی در ورزش روستایی با ایجاد اتحاد همدلی شوراهای ورزشی و برگزاری مسابقات متععد حال و هوای خوبی را به رشته های ورزشی تحت پوشش آن صورت داده است.

ایرج روحی رییس هیات ورزش های روستایی ساری در گفتگوی اختصاصی با خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش با بیان اینکه برنامه ریزی های صورت گرفته است تا با انجام فعالیتهای فرهنگی و ورزشی در این هیات بتوانیم موثر واقع شویم.

روحی تصریح کرد: غبار روبی و عطر افشانی مزار شهدا در مناسبت های ملی و مذهبی، تجلیل از پیشکسوتان به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی از جمله فعالیتهای هیات ورزش های روستایی ساری محسوب می شود.

وی با بیان اینکه به مناسبت گرامیداشت هفته تربیت بدنی

مسابقات بومی محلی در مدرسه علامه حلی شهرستان ساری صورت گرفت گفت: مسابقات دوستانه بین دو تیم هیات ورزش روستایی شهرستان ساری و استان خراسان رضوی در مشهد مقدس برگزار شد.

روحی به برگزاری کلاس تربیت مدرس داوری بازیهای بومی محلی در استان مرکزی شهرستان اراک اشاره کرد و عنوان داشت: همایش بزرگ پیاده روی خانوادگی در جشن انقلاب با همکاری هیات ورزش روستایی ساری برگزار شد.

روحی خاطر نشان کرد : تیم فوتسال هیات ورزش روستایی شهرستان ساری در مسابقات المپیاد ورزشی استان حضور موثر داشته است.

وی تصریح کرد: مسابقات کشتی آزاد یاد و خاطره هشت شهید والامقام روستای کردخیل بخش مرکزی برگزار شد.

رییس هیات ورزش های روستایی ساری با اشاره به برگزاری کلاس مربیگری برایتونیک گفت: مسابقات بومی محلی بانوان با عنوان جام رمضان ماه مهیمانی خدا برگزار شد و توانستیم در حوزه بانوان اقدامات موثری صورت دهیم.

وی با اشاره به اقدامات هیات ورزش های روستایی در جهت حفظ محیط زیست گفت: جشنواره همدلی و توسعه گردشگری و حفظ محیط زیست در سادات محله بخش چهاردانگه برگزار شد.

روحی با اشاره به حضور موثر جامعه بزرگ و محترم ورزش روستایی ساری در راهپیمایی روز قدس گفت: جامعه ورزش روستایی مرکز مازندران همواره در مناسبت های ملی و مذهبی پیشگام می باشند.

وی با بیان اینکه همایش و مسابقات تیلر رانی با حضور خانواده های روستایان برگزار شد گفت: مسابقات چوب کشی قهرمانی کشور، جشنواره شکرانه پیاز در روستای سرکت بخش کلیجانرستاق و لیگ هفت سنگ بانوان در ساری برگزار شد.

روحی با بیان اینکه کلاس داوری درجه ۳ بازیهای بومی محلی کشور به میزبانی شهرستان ساری برگزار شد افزود:

وی خاطر نشان کرد: هیات ساری بعنوان نماینده استان در مسابقات هفت سنگ قهرمانی کشورحضور داشت و توانست به مقام سوم دست یافت.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو