ساری میزبان والیبال قهرمانی آسیا می شود

نسیم ورزش: رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری گفت: با توجه به برگزاری مطلوب مسابقات مختلف در مرکز مازندران قول میزبانی والیبال قهرمانی آسیا به شهرستان ساری داده شد.

دلیری، ورزش ساری
حسین دلیری در جمع روسای هیئت‌های ورزشی مرکز استان با اشاره به اینکه در هفته جوان جشنواره بزرگ فرهنگی ورزشی برگزار می‎شود، اظهار کرد: ۲۰ خردادماه امسال جشنواره فرهنگی ورزشی روز جوان در سالن سیدرسول حسینی مرکز مازندران برگزار می‌شود.

 وی با تأکید بر اینکه تمامی هیئت‌های ورزشی در این جشنواره مشارکت داشته باشند، افزود: فعالیت ورزشی شهرستان ساری تأثیر مثبتی بر ورزش استان دارد.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری به برنامه‌محوری هیئت‌های ورزشی اشاره و اضافه کرد: کسب مدال آسیایی و جهانی در دو ماه نخست امسال افتخار بزرگی است که حاصلش نگاه‌ها را به ورزش مرکز مازندران متفاوت کرده است.

این مسئول با بیان اینکه رشد ۱۰۰ درصدی در کسب مدال‌های ورزشی وظیفه ورزش و جوانان شهرستان ساری را سنگین کرده است، تبیین کرد: میزبانی نخستین المپیاد کارگری و میزبانی مسابقات والیبال آسیایی بعد از ۲۲ سال در ساری بارقه امید را در دل ورزش‌دوستان ایجاد کرد.

دلیری بیان کرد: با توجه به برگزاری مطلوب مسابقات مختلف در مرکز مازندران قول میزبانی والیبال قهرمانی آسیا به شهرستان ساری داده شد.

وی با اشاره به اینکه شرایط ورزش شهرستان ساری نسبت به سایر شهرستان‌ها باید برجسته باشد، گفت: هیئت‌های ورزشی شهرستان ساری هر سه ماه مورد ارزیابی قرار می‌گیرند.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری با تاکید بر اینکه هیئت‌های ورزشی باید با اداره ورزش و جوانان همراه باشند، افزود: برای پیشبرد اهداف عالی ورزش و جوانان نیازمند استمداد فکری، نقد منصفانه و راهکارهای موثر برای رفع مشکلات هستیم.

این مسئول با تأکید بر اینکه نماد توسعه ورزش استان باید از مرکز مازندران آغاز شود، ادامه داد: روسای هیئت‌ها باید جایگاه استانی داشته باشند.

دلیری با اشاره به اینکه ۲۱ هزار ورزشکار سازما‌ن‌ یافته در رشته‌های مختلف ورزشی زیرپوشش ورزش و جوانان مرکز مازندران هستند، اظهار کرد: سال گذشته از ۴۷ هیئت ورزشی ۳۴ تیم در لیگ‌های استانی، ۵۵ تیم رشته‌های مختلف ورزشی در لیگ‌های استانی حضور داشتند.

رئیس ورزش و جوانان شهرستان ساری با بیان اینکه حاصل میزبانی‌های مختلف ورزشی قهرمانی ما را مسجل کرد، تصریح کرد: لیگ تکواندو مازندران با میزبانی ساری برگزار شد و با اختلاف یک امتیاز مقام برتری از آن مرکز استان شد.

این مسئول با اعلام اینکه هیئت‌های ورزشی نخبگان ورزشی خود را برای تجلیل از جوانان برتر در جشنواره روز جوان به‌صورت مکتوب به ورزش و جوانان شهرستان معرفی کنند، خاطرنشان کرد: تیم ستارگان کشتی ساری برای نخستین‌بار در لیگ مقام برتری را کسب کرد.

دلیری در پایان با اعلام اینکه نظارت بر باشگاه‌های ورزشی از فعالیت‌های مستمر است، گفت: هیئت‌های ورزشی در حوزه انتخاباتی و فعالیت‌های سیاسی ورود پیدا نکنند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *