ساری میزبان مسابقات کاراته قهرمانی کشور شد

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت کاراته مازندران گفت: مسابقات کاراته قهرمانی کشور در ۲ بخش مردان و زنان در رده‌های مختلف سنی به میزبانی ساری برگزار می‌شود.

خبرگزاری فارس: ساری میزبان مسابقات کاراته قهرمانی کشور شد
 

علی سلطانی  با اشاره به برگزاری این مسابقات در ساری بیان داشت: پیکارهای کاراته قهرمانی مردان و زنان کشور رده‌های سنی مختلف در بخش کمیته انفرادی در ساری برگزار می‌شود.

وی تصریح کرد: رقابت‌های بانوان در روزهای ۱۶ تا ۱۸ اسفند‌ماه و مسابقات مردان روزهای ۱۹ تا ۲۱ اسفند‌ماه به میزبانی ساری در سالن ورزشی سید رسول حسینی برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کاراته مازندران درباره رقابت بانوان در اوزان مختلف، گفت: در رده سنی نوجوانان در اوزان ۴۷-، ۵۴- و ۵۴+ کیلوگرم، جوانان در اوزان ۴۸-، ۵۳-، ۵۹- و ۵۹+ کیلوگرم، امید زیر ۲۱ سال در اوزان ۵۰-، ۵۵-، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸ + کیلوگرم و بزرگسالان در اوزان ۵۰-، ۵۵ -، ۶۱-، ۶۸- و ۶۸+ کیلوگرم برگزار می‌شود.

سلطانی درباره رقابت اوزان و رده‌های سنی بخش مردان گفت: در رده سنی نوجوانان در اوزان ۵۲-، ۵۷-، ۶۳-، ۷۰- و ۷۰+ کیلوگرم، جوانان در اوزان ۵۵-، ۶۱-، ۶۸-، ۷۶- و ۷۶+ کیلوگرم، امید زیر ۲۱ سال در اوزان ۵۵-، ۶۰ -، ۶۷- ،۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم و بزرگسالان در اوزان ۶۰-، ۶۷-، ۷۵-، ۸۴- و ۸۴+ کیلوگرم با هم مسابقه می‌دهند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو