ساری میزبان مسابقات بدمینتون رنکینگ انتخابی تیم ملی بزرگسالان

نسیم ورزش : رئیس هیات بدمینتون مازندران از میزبانی ساری در اولین دوره مسابقات بدمینتون رنکینگ انتخابی تیم ملی بزرگسالان خبر داد
مسابقات بدمینتون رنکینگ

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ مهدی امیرفخریان رئیس هیات بدمینتون مازندران امروز با حضور در دفتر روابط عمومی اداره کل ورزش و جوانان استان گفت: مسابقات بدمینتون رنکینگ انتخابی تیم ملی بزرگسالان به میزبانی شهرستان ساری در بخش آقایان برگزار می شود.

وی با بیان اینکه این مسابقات طی روزهای اول تا پنجم شهریور در آکادمی حجاب شهرستان ساری با حضور ورزشکاران سراسر کشور برگزار می شود، تصریح کرد: این مسابقات بمناسبت یادواره شهدای مدافع حرم شهرستان ساری شهیدان رادمهر و اسدی با حضور ۲۰۰ ورزشکار به مدت پنج روز برگزار می شود.
 
رئیس هیات بدمینتون مازندران از فعالیت بیش از سه هزار ورزشکار سازمان یافته زن ومرد در این رشته ورزشی خبر داد و افزود: در حال حاضر ۲۳ شهر برای شکوفایی و توسعه بدمینتون مازندران فعالیت دارند.
 
امیرفخریان با بیان اینکه مازندران جزو پنج هیات برتر فدراسیون محسوب می شود، اظهار کرد: هیات بدمینتون مازندران با ۲۲ پله صعود از جایگاه ۲۷ به رتبه پنجم کشور ارتقاء یافت که جا دارد از تمامی همکاران، ورزشکاران و مربیان سراسر استان تشکر ویژه داشته باشم.
 
این مسئول در ادامه با اشاره به فعالیت گسترده ورزشکاران بدمینتون باز مازندرانی در سطح کشور اذعان داشت: هم اکنون کیما راغب از مازندران در اردوی تیم ملی حضور دارد.
 
وی با بیان اینکه تنها استان کشور بودیم که خانه بدمینتون نداشتیم، گفت: با تلاش مدیرکل ورزش و جوانان و پیگیری رئیس فدراسیون سالن ورزشی حجاب ساری به عنوان خانه بدمینتون در اختیار ورزشکاران این رشته ورزشی قرار گرفت و از حمایت های مدیرکل تشکر می کنم.
 
رئیس بدمینتون مازندران با اشاره به اینکه برای توسعه و شکوفایی بدمینتون در سطح کشور بزرگترین فستیوال بدمینتون برگزار خواهیم کرد، گفت: جهت همگانی کردن این ورزش برنامه های خوبی داریم تا ورزش بدمینتون در بین خانواده گسترش یابد.
 
امیرفخریان با بیان اینکه برای توسعه و پیشرفت بدمینتون مازندران تمامی شهرهای بزرگ و کوچک استان نقش موثر و چشمگیری دارند، افزود: اردوی تیم ملی جوانان بدمینتون جوانان جهت حضور در تورنمنت لبنان طی روزهای دوم تا دهم شهریور به میزبانی سوادکوه شمالی برگزار می شود.
 
وی در پایان از برگزاری کلاس های مختلف ارتقاء مربیگری و داوری با حضور مدرسین فدراسیون در استان اشاره نمود و اظهار کرد: کلاس داوری درجه دو به یک با حضور مدرس فدراسیون به زودی در استان برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو