ساری میزبان رقابت‌های سرکل کبدی باشگاه‌های کشور

 
نسیم ورزش: رئیس هیئت کبدی مازندران با اشاره به برگزاری مسابقات سرکل کبدی در مازندران، گفت: چهارمین دوره رقابت‌های سرکل کبدی باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد کشور انتخابی تیم ملی مردادماه امسال در استادیوم شهید متقی ساری برگزار می‌شود.

عباد دلیری با اعلام این خبر تصریح کرد: چهارمین دوره رقابت‌های سرکل کبدی باشگاه‌ها و دسته‌جات آزاد کشور انتخابی تیم ملی در روزهای ۲۰ تا ۲۳ مردادماه در استادیوم شهید متقی شهرستان ساری برگزار می‌شود.

رئیس هیئت کبدی مازندران از رقابت ۱۰ تیم در این مسابقات خبر داد و بیان کرد: تیم‌های اردبیل، خراسان‌رضوی، ستارگان مشهد، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه، تهران، آذربایجان‌شرقی، سیستان و بلوچستان، زنجان و مازندران به عنوان ۱۰ تیم تاکنون برای شرکت در این مسابقات اعلام آمادگی کردند.

وی با اشاره به آمادگی خوب تیم منتخب مازندران در این مسابقات، افزود: بنابر اعلام کمیته فنی فدراسیون کبدی این مسابقات جنبه انتخابی تیم ملی را دارد و نفرات برتر این دوره از رقابت‌ها به اردوهای تیم ملی سرکل کبدی دعوت می‌شوند.
دلیری در پایان با بیان اینکه این مسابقات می‌تواند برای توسعه کبدی استان موثر باشد، گفت: سرکل کبدی در فضایی باز بر روی چمن یا خاک در یک زمین دایره‌ای شکل به قطر ۴۴ متر برگزار می‌شود که هشت بازیکن و شش بازیکن هم به عنوان ذخیره در آن فعالیت دارند.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *