ساری میزبان بدمینتون قهرمانی نونهالان کشور شد

رئیس هیأت بدمینتون مازندران گفت: مسابقات بدمنیتون قهرمانی پسر نونهالان کشور به میزبانی ساری برگزار می‌شود.

ساری میزبان بدمینتون

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، مهدی امیرفخریان با اشاره به حضور تمامی استان‌ها در این مسابقات اظهار کرد: سی‌ومین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی پسر نونهالان کشور با حضور ۳۱ استان به میزبانی ساری برگزار می‌شود.

وی با اشاره به آمادگی خوب تیم بدمینتون منتخب مازندران در این مسابقات اظهار کرد: این رقابت‌ها طی روزهای ۳۱ شهریور تا دوم مهر در آکادمی حجاب ساری برگزار می‌شود.

رئیس هیأت بدمینتون مازندران با اشاره به اینکه در برگزاری این مسابقات برنامه فرهنگی همچون دیدار با خانواده معظم شهدا و بازدید از موزه دفاع مقدس (شهدای گمنام) نیز انجام می‌شود، افزود: سی‌وامین دوره مسابقات بدمینتون قهرمانی کشور به مناسبت هفته دفاع مقدس برگزار می‌شود.

امیرفخریان در پایان توسعه این رشته ورزشی و کشف نخبه در سطح استان را مهم‌ترین برنامه هیأت عنوان و خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به تعامل و همکاری همه‌جانبه مربیان و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و روسای هیأت‌ها این رشته ورزشی توسعه خوبی در سطح استان داشته است.

امیرفخریان در پایان توسعه این رشته ورزشی و کشف نخبه در سطح استان را مهم‌ترین برنامه هیأت عنوان و خاطرنشان کرد: در حال حاضر با توجه به تعامل و همکاری همه‌جانبه مربیان و روسای ادارات ورزش و جوانان شهرستان‌ها و روسای هیأت‌ها این رشته ورزشی توسعه خوبی در سطح استان داشته است.ساری میزبان بدمینتون ساری میزبان بدمینتون ساری میزبان بدمینتون ساری میزبان بدمینتون ساری میزبان بدمینتون 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو