زیرساخت مناسب برای این رشته ورزشی در سطح مازندران فراهم شود/ مازندران استعداد خوبی در ورزش اسکیت دارد

نسیم ورزش: رئیس فدراسیون اسکیت در دیدار با مدیرکل ورزش و جوانان استان مازندران بر فراهم شدن زیرساختهای مناسب برای این رشته ورزشی د سطح استان مازندران تاکید کرد.

فریبا محمدیان رئیس فدراسیون اسکیت به همراه حسین خیری نیا و لیلا خویی رئیس و نایب رئیس هیئت اسکیت مازندران، حسین بریمانی رئیس گروه ورزش قهرمانی و حرفه ای استان با حبیب حسین زادگان مدیرکل ورزش و جوانان استان دیدار و ملاقات نمودند.

رئیس فدراسیون اسکیت با اشاره به اینکه زیرساخت مناسب برای این رشته ورزشی در سطح استان فراهم شود، بیان داشت: برای افتخارآفرینی و درخشش بیشتر ورزشکاران به ویژه اسکیت باید به اندازه رنگ مدال حمایت و هزینه شود.

فریبا محمدیان با بیان اینکه هیئت مازندران برای توسعه اسکیت گام نخست را محکم برداشت، اذعان داشت: مازندران استعداد خوبی در ورزش اسکیت دارد که با همت مسئولان باید محیطی امن و مناسب برای پرورش این رشته ورزشی در سطح استان فراهم شود.

در ادامه مدیرکل ورزش و جوانان مازندران با بیان اینکه جایگاه ورزش استان در کشور بسیار خوب است، گفت: در هفته دولت آقای محمود گودرزی وزیر ورزش و جوانان به عنوان نماینده دولت در استان حضور یافت و از نزدیک ضمن بازدید از پروژه های ورزشی استان با مشکلات ورزش مازندران آشنا شدند.

حبیب حسین زادگان با اشاره به سرمایه گذاری خوب در رده های سنی پایه در این رشته ورزشی، تصریح کرد: خوشبختانه با پیگیری های مسئول هیئت اسکیت عملکرد خوبی در این رشته ورزشی در سطح استان صورت گرفت که نتیجه این تلاش ها با انتخاب هیئت برتر مازندران همراه بود.

همچنین رئیس هیئت اسکیت مازندران ضمن تشکر و حمایت مدیرکل ورزش و جوانان استان به این رشته ورزشی اذعان داشت: خوشبختانه عملکرد و فعالیت های مثبت هیئت اسکیت استان مازندران برای همگان روشن و مشخص است.

حسین خیری نیا با بیان اینکه از سوی مسئولان برای توسعه ورزش اسکیت نگاه ویژه ای شود، افرود: زمانی که مسئولیت هیئت اسکیت استان را قبول کردم در رتبه ۲۵ کشور قرار داشتیم ولی در حال حاضر به لطف و تلاش های دیگر همکاران، هیئت اسکیت مازندران رتبه اول فدراسیون در کشور هستیم.

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو