زن باردار ۲۵ ساله بر اثر تصادف در جاده فیروزجاه بابل جان سپرد

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، زن باردار ۲۵ ساله بابلی شامگاه جمعه براثر انحراف یک دستگاه پیکان و پرت شدن در دره جاده فیروزجاه به بندپی جان داد.

تصادف در جاده فیروز جاه بابل

رییس مرکز فوریت های پزشکی اورژانس ۱۱۵ بابل روز شنبه  بیان کرد: برغم وضعیت نامناسب جاده فیروزجاه بندپی در پی بازگشت مسافران و گردشگران از این منطقه ییلاقی و نیز برگزاری مسابقات کشتی لوچو در ۲۶ عیدماه در منطقه شیخ موسی ، ماموران درمانگاه فیروزجاه به محل حادثه اعزام شدند.
احمد محمد پور افزود: متاسفانه در این حادثه یک زن ۲۵ ساله که به مدت پنج ماه باردار بوده است به علت شدت جراحات وارده و خونریزی شدید در دم جان سپرد.
وی اظهارداشت: پزشک و تکنسین های اورژانس ۱۱۵ بابل تلاش های زیادی برای احیای این زن حادثه دیده کردند ولی متاسفانه ثمری نداشت و با این وجود ، این زن به بیمارستان ایت اله روحانی منتقل شد ولی در این مکان نیز تلاش ها بی ثمر ماند.
وی با بیان اینکه دومین اکیپ اورژانس ۱۱۵ نیز به محل حادثه اعزام شده بود؛ گفت: همچنین در این حادثه دو زن ۲۲ و ۲۴ ساله و نیز دو مرد حدود ۲۷ و ۳۰ ساله دچارآسیب دیدگی شدند که تکنسین های اورژانس ۱۱۵ بابل بعد از اقدامات پزشکی اولیه بیماران را به بیمارستان شهید بهشتی و شهید یحیی نژاد بابل منتقل کردند.
جاده گلوگاه به فیروزجاه یکی از جاده های بخش بندپی شرقی بابل است که از ۱۳ فروردین ماه سالجاری بدلیل وقوع سیلاب و رانش بیش از ۱۰ نقطه بعنوان یکی از پرخطرترین جاده های مازندران محسوب می شود.
جمعه هفته گذشته نیز همزمان با برگزاری مراسم سنتی کشتی لوچو و مراسم دعوتین و بازگشت مسافران، تعداد هفت نفر بدلیل انحراف یک دستگاه نیسان دچار آسیب دیدگی شدند که متاسفانه پنج نفر جانشان را از دست دادند و همچنان یک نفر دیگر هنوز در بیمارستان با وضع وخیم بسر می برد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو