زمان حضور ناجیان باید نظارت شود

نسیم ورزش: معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران در جلسه طرح دریا که در بابلسر برگزار شد با اشاره به اینکه حضور ناجی در ساحل به معنای امنیت گردشگر و مسافر در طرح دریا است، اظهار داشت: زمان حضورناجیان باید نظارت شود تا خدمات بهتری به گردشگران در ساحل استان داشته باشند.

یونسی معاون استاندار

علیرضا یونسی با بیان اینکه بسیاری از مشکلات ناجیان غریق با همکاری وزارت کشور و استانداری برطرف شد، اذعان داشت: در سال ۹۴با تشکیل جلسات متعدد طرح و برنامه های بسیار خوبی برای تامین و امنیت ناجیان غریق گرفته شد.

یونسی با بیان اینکه مازندران پس از مشهد مقدس دومین استان گردشگر و مسافرپذیر کشور است، افزود:با تلاش استاندار برای ساماندهی سواحل  ۶ میلیارد تومان اعتبار برای طرح دریا در سال ۹۴ برای مازندران اختصاص یافت.

معاون سیاسی امنیتی استانداری مازندران از برگزاری جلسه با ۲۲ فرماندار در استانداری خبر داد و اذعان داشت: برای ساماندهی بهترمجریان طرح دریا باید همه اطلاعات مورد نیاز گردشگران را در مکان معین نصب کنند.

وی با اشاره به احداث استخر و بازارچه در سواحل استان عنوان داشت: برای اینکه در طول طرح کاهش مغروقین داشته باشیم باید نهاد های مختلف ورزش و جوانان، هلال احمر، نیروی انتظامی، و …. همکاری و تعامل خوبی داشته باشند.

یونسی با اشاره به رعایت نکات شرعی گردشگران در ماه مبارک رمضان در طرح دریا افزود: پس از اتمام طرح ناجیان برتر و نمونه و حتی ناجیان ضعیف ارزیابی و معرفی می شوند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *