زمان ثبت نام و جذب دانشجویان مرکز علمی کابردی ورزش و جوانان استان اعلام شد

نسیم ورزش: سرپرست مرکز آموزش علمی و کاربردی ورزش و جوانان مازندران گفت: مرداد ماه شروع ثبت نام متقاضیان دانشجو در سامانه دانشگاه جامع علمی کاربردی انجام می گیرد.

قدمی
مجتبی قدمی بیان داشت: استان مازندران پتانسیل و ظرفیت خوبی برای تربیت نیرو های متخصص وتوسعه ، ارتقاء و بروز رسانی سطح علمی مدیران،مربیان،داوران ،ورزشکاران و…  دارد و با توجه به نگاه جدید اداره کل ورزش و جوانان مازندران به این مرکز در حال تغییردر۲ سطح ساختار و ارتقاء کیفی  است نوید روزهای بهتری را دارد.

سرپرست مرکز آموزش علمی کاربردی ورزش و جوانان استان مازندران تصریح کرد: در حال حاضر در سطح کاردانی حرفه ای تربیت بدنی در۱۰ رشته ورزشی کشتی-فوتبال-آمادگی جسمانی-پرورش اندام-تکواندو-ژیمناستیک-بسکتبال-والیبال-شنا و کاراته ، دارای مجوز می باشد و برای ترم جدید ۳ دوره کارشناسی حرفه ای  ناپیوسته نیزدر رشته های پزشک یار ورزشی،خبرنگار ورزشی و مدیریت اماکن ورزشی مجوز صادر خواهد شد.

قدمی افزود: با توجه به جایگاه و توانمندی های ورزش مازندران و تجربیات گران سنگ موجود ،باتوجه بیش از پیش به مباحث علمی و آموزشی می توان جایگاه ورزش مازندران را به عنوان قطب کم نظیر در سطح جهانی مطرح نمود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *