زمان بازی پرسپولیس – نساجی مشخص شد

نسیم ورزش : زمان بازی پرسپولیس – نساجی مشخص شد / سازمان لیگ برتر به درخواست پرسپولیس و موافقت نساجی ، زمان جدید برگزاری دو تیم را مشخص کرد .

 

زمان بازی پرسپولیس
به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ طبق اعلام فتاحی، دیدار دو تیم در چارچوب هفته ششم لیگ برتر در تاریخ چهارشنبه ۲۱ شهریور و ساعت ۱۸:۴۰ در استادیوم آزادی برگزار خواهد شد.

حال نگاهی بیطرفانه به این اتفاق می اندازیم ومزیتها ومعایب آن را برمیشماریم وقضاوت را به هواداران میسپاریم
۱_معایب
انتقال بازی از روز پنج شنبه به چهارشنبه میتواند باعث ریزش شدید هواداران نساجی برای پرکردن سکوهای ازادی گرددوهواداران کمتری فرصت حضور در این بازی را خواهند یافت.و اگر واقعا عوامل اجرایی نساجی قصدشان برگزار کردن بازی درروز پنج شنبه بوده باشد ولی نتوانسته باشند سازمان لیگ را وادار به این کار کنند نشان از ضعف مدیریت نساجی برای احقاق حق خود دارد
۲_مزیتها
اگر نگاهی به تقویم بازیهای نساجی بیاندازیم متوجه خواهیم شد که روز ۲۶ شهریور و۳۱شهریوردوبازی باشاهین لردگان و استقلال تهران دارد و این دو روز استراحت بیشتر میتواند به نفع تیم باشد .
نکته دیگر اینکه بازی روز ۲۱ شهریور باعث میشود که پرسپولیس دو مهره کلیدی (بیرانوند و بشار رسن)را در اختیار نداشته باشد زیرا هردوی انها روز ۲۰شهریور در خدمت تیم های ملی خواهند بود.
نکته دیگر قابل ذکر این است که هواداران کمتری هم از تیم پرسپولیس به مانند هواداران نساجی میتوانند خود را به ورزشگاه برسانند.
یکی از مزیتهای دیگر این است که نساجی با قبول این انتقال میتواند از فدراسیون و سازمان لیگ برای رفع کاستی های استادیوم وطنی وقت بیشتری بگیرد و خواهان بازی نساجی واستقلال در وطنی باشد
با توجه به نکات یاد شده یقینا هواداران نساجی هیچوقت تیمشان را تحت هیچ شرایطی تنها نخواهند گذاشت وبا اتحاد و همبستگی همه مازندرانیهای باغیرت بار دیگر با فریاد نام نساجی ورزشگاه بزرگ ازادی را به لرزه در می اورند و دورهمی بزرگی در پایتخت برگزار میکنند . / ابراهیم اسماعیلی فرد

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو