زایمان مادر ۳۴ ساله در آمبولانس/ نوزاد در برف به دنیا آمد

نسیم ورزش : نجاتگران مستقر در پایگاه پس از اطلاع از وخامت حال مادر باردار بلافاصله به منطقه اعزام شدند که در مسیر رسیدن به بیمارستان به دلیل بارش شدید برف نوزاد دختر در آمبولانس هلال احمر به دنیا آمد .

تولد نوزاد آمبولانس املش

 

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش اکرم پاکزاد رییس هلال احمر املش گفت: نجاتگران مستقر در پایگاه کجید املش پس از اطلاع از وخامت حال مادر باردار بلافاصله به منطقه اعزام شدند که در مسیر رسیدن به بیمارستان حوالی روستای میان لنگه املش به دلیل بارش شدید برف و کولاک نوزاد دختر در آمبولانس هلال احمر به دنیا آمد .

وی افزود: ساعت ۴:۳۰ بامداد صبح امروز حال مادر ۳۴ ساله رو به وخامت گذاشت و با تماس پاسگاه انتظامی کجید-ملکوت اکیپ امداد و نجات کوهستان به محل اعزام شد .

رئیس هلال احمر املش افزود: ساعت ۶صبح در مسیر انتقال مادر به بیمارستان و در منطقه برفی و یخبندان میان لنگه نوزاد داخل آمبولانس بدنیا آمد.

وی خاطرنشان کرد: امدادگران پس از ۳ و نیم ساعت تلاش توانستند مادر و نوزاد را به بیمارستان شهید انصاری انتقال دهند تا معاینات پزشکی انجام شود.

پاکزاد تصریح کرد: این عملیات موفق آمیز بدلیل بارش برف و مه شدید طول کشید و حال مادر و نوزاد رضایت بخش اعلام شده است.

وی افزود : به دلیل بارش برف شدید عملیات انتقال با مشکل مواجه شد که و آمبولانس هلال احمر ناگزیر به تردد آهسته شد و امدادگران پس از تلاش ساعت ۸ صبح توانستند مادر و نوزاد را سالم به بیمارستان شهید انصاری رودسر منتقل کنند .

 

%d8%aa%d9%88%d9%84%d8%af-%d9%86%d9%88%d8%b2%d8%a7%d8%af-%d8%a2%d9%85%d8%a8%d9%88%d9%84%d8%a7%d9%86%d8%b3-%d8%a7%d9%85%d9%84%d8%b4-2

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو