رییس هیات گلستان: ۲۵۰ وزنه بردار در رده سنی پایه در استان فعالیت می کنند/ برگزاری جشنواره استعداد یابی وزنه برداری نونهالان را در گلستان

نسیم ورزش: رضایانی رییس هیات وزنه برداری گلستان در خصوص آینده وزنه برداری این استان این گونه معتقد است: پتانسیل های بی شماری برای پشتوانه سازی در اختیار داریم و با برنامه ریزی مناسب پیشرفت سریع را در چند سال آینده خواهیم داشت.

آرش رضایانی وزنه برداری گلستان
آرش رضایانی رییس هیات وزنه برداری گلستان در خصوص برگزاری مسابقات گرامیداشت ایام الله دهه فجر تصریح کرد: رقابتهای وزنه برداری قهرمانی استان گلستان به مناسبت سالروز پیروزی شکوهمندانقلاب اسلامی و ایام الله دهه فجر با حضور ۹ تیم در سالن وزنه برداری امام علی(ع) مجموعه ورزشی آزادی گرگان برگزار شد. ۵۶ وزنه بردار از تیم های آزادشهر، باشگاه امام علی (ع) گرگان، باشگاه تختی گرگان، شهرستان مینودشت، تیم بندر ترکمن، تیم آق قلا، تیم گنبد کاووس، تیم علی آباد کتول و تیم شهرستان نکاء از استان مازنداران در این مسابقه حضور داشتند. پیش بینی نمی کردیم که این تعداد وزنه بردار در این مسابقات شرکت کنند. این  رقابتها به جهت انتخاب وزنه برداران برتر استان گلستان برای حضور در مسابقات قهرمانی بزرگسالان کشور در شوشتر بود.
رییس هیات وزنه برداری در خصوص سطح مسابقات گفت: رقابتها در سطح کشوری برگزار شد. تجهیزات  و امکانات خوبی همانند اسکوبورد، میله و صفحه را با رایزنی علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری تهیه کردیم تا این دوره از مسابقات با کیفیت بالایی برگزار شود.
رضایانی در خصوص وزنه برداران حاضر در این مسابقات تاکید کرد: وزنه برداری استان گلستان استعدادهای زیادی دارد و در حال حاضر نیز  اکثر شرکت کنندگان در رقابتها، از  رده سنی  نوجوانان و جوانان هستند. با شرکت این وزنه برداران امیدورایم در آینده نزدیک  در سطح کشوری عناوین برتری را بدست آوریم.
وی در خصوص فعالیتها و برنامه های هیات وزنه برداری استان گلستان در ماههای آینده اظهار کرد: در استان گلستان ۲۵۰ وزنه بردار در رده سنی پایه فعالیت می کنند. درتابستان سال آینده نیز با کمک های رییس فدراسیون سعی داریم جشنواره استعداد یابی نونهالان را در استان گلستان برگزار کنیم. مسابقات چند جانبه ای را هم در اواخر فروردین سال ۹۵ دراستان با حضور ۲ تیم از مازندان، ۲ تیم از گلستان و ۲ تیم از خراسان برگزار خواهیم کرد.
رضایانی در خصوص وضعیت وزنه برداری کشور گفت: هم اکنون جو وزنه برداری کشور مثبت و با آرامش دنبال می شود دغدغه ای در این رشته وجود ندارد و همدلی و اتحاد در بین اهالی این رشته موج می زند. امیدوارم این آرامش به موفقیت در المپیک ۲۰۱۶ ریو ختم شود.
رییس هیات وزنه برداری استان گلستان خاطر نشان کرد: در بحث کمک به تیم های ملی، هیات وزنه برداری استان می تواند برای آماده سازی تیم های ملی موثر واقع شود.خانه وزنه برداری گلستان با شرایط استاندارد می تواند میزبان اردوی تیم های ملی وزنه برداری باشد. برهمین اساس با تایید نهایی علی مرادی رییس فدراسیون وزنه برداری، سعی داریم تا میزبان مناسبی برای ملی پوشان  وزنه برداری کشورمان باشیم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *