محمدرضا براری: رکوردهای تمریناتم را تکرار کنم مدالم حتمی است

 

وزنه‌بردار دسته ۱۰۵ کیلوگرم ایران در بازی‌های المپیک گفت: اگر بتوانم رکوردهایم در تمرینات را در المپیک تکرار کنم مدالم حتمی است.

 محمدرضا براری

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، حمدرضا براری  درباره شرایطش برای حضور در المپیک گفت: به شرایط ایده‌آلی رسیده‌ام و در مرز ۹۰ درصد آمادگی قرار دارم. امیدوارم در این ۲ هفته پایانی هم به آمادگی ۱۰۰ درصد برای حضور موفق در المپیک برسم.

وی ادامه داد: وضعیت بدنی و جسمانی‌ام در روزهای پایانی منتهی به المپیک خیلی بهتر از قبل شده است و به شرایط نرمال رسیده‌ام. روز به روز رکوردهایم را ارتقاء می‌دهم و رکوردهایی که در مسابقات قهرمانی آسیا و جام فجر به ثبت رساندم در اردوهای کلاچای و تهران در حدود ۱۰ کیلوگرم افزایش داشته است.

دارنده مدال طلای آسیا گفت: در ۲ سالی که از وزنه‌برداری دور بودم خیلی اذیت شدم، اما لطف خدا کمک کرد تا در کنار سخت کوشی خودم ابتدا در مسابقات قهرمانی آسیا و سپس در جام فجر عملکرد خوبی داشتم و حالا هم به رکورد ۱۹۱ کیلوگرم در یک ضرب و ۲۲۶ کیلوگرم در دوضرب رسیده‌ام که اگر بتوانم همین رکوردها را در المپیک تکرار کنم مدالم حتمی است.

براری در خصوص استفاده از تجربیاتش برای رسیدن به مدال المپیک گفت: از اعتماد اعضای شورای عالی فنی وزنه‌برداری تشکر می‌کنم و امیدوارم از تجربیاتی که در مسابقات جهانی و آسیایی بدست آورده‌ام برای رسیدن به مدال خوش‌رنگ المپیک استفاده کنم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *