رویکرد دولت در توسعه ورزش تقویت همبستگی اجتماعی و نشاط در جامعه است

 
نسیم ورزش: مدیرکل ورزش و جوانان استان گیلان با بیان اینکه دولت تدبیر و امید نگاه ویژه ای به مقوله ورزش دارد، گفت: رویکرد دولت در توسعه ورزش تقویت همبستگی اجتماعی و نشاط در جامعه است.

رویکرد دولت در توسعه ورزش تقویت همبستگی اجتماعی و نشاط در جامعه است
مسعود رهنما در مراسم راه اندازی و تجهیز استخر شنا غدیر آستانه اشرفیه با بیان اینکه فعالیت در حوزه ورزش نوعی سرمایه گذاری محسوب می شود، افزود: در دولت تدبیر و امید طی دو سال اخیر کارهای موثری در جهت توسعه ورزش در استان انجام شده است.

 
وی در ادامه راه اندازی و تجهیز استخر شنا آستانه اشرفیه را از جمله برنامه های مهم ورزش گیلان دانست و یادآور شد: برای راه اندازی دیگر پروژه های ورزشی در شهرستان های استان اهتمام جدی داریم که امیدواریم مسوولان با ما همکاری لازم را داشته باشند.

 
امام جمعه آستانه اشرفیه نیز در این ادامه این مراسم با اشاره به تاثیر ورزش در جامعه اظهار داشت: نشاط ، تندرستی و ایجاد انگیزه در جامعه از اهداف مهم توسعه ورزش است.

 
حجت الاسلام والمسلمین محمد ساجدی بیان کرد: در بحث توسعه ورزش باید ورزش قهرمانی و ورزش عمومی در کنار یکدیگر مورد توجه قرار بگیرند.

 
نماینده شهرستان آستانه اشرفیه هم در این مراسم با قدردانی از تلاش های دست اندرکاران راه اندازی مجدد استخر آستانه اشرفیه گفت: راه اندازی مجدد این استخر پس از گذشت سه سال یکی از خواسته های ضروری عموم مردم و ورزشکاران شهرستان بود که خوشبختانه به تحقق پیوسته است.

 
محمدحسین قربانی در ادامه با تاکید بر حمایت بیشتر از ورزش شهرستان اظهار داشت: در جهت توسعه امر ورزش در جامعه دولت و مجلس فضای خوبی را ایجاد کرده اند که باید نهایت بهره را از این فرصت در جهت توسعه ورزش استان و شهرستان ببریم.

 

 
در مراسم بهره برداری مجدد از این استخر ورزشکاران، جمعی از مدیران ورزشی استانی و شهرستانی، ادارات و نهادها حضور داشتند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو