رونمایی از خونه به خونه مدل درخشان وجادوگر/نساجی میهمان نفت مسجد سلیمان

 

نسیم ورزش: از سری رقابت‌های لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور این هفته خونه به خونه بابل میزبان و نساجی مازندران مهمان حریف است.

 در هفته سی‌ویکم لیگ دسته یک فوتبال باشگاه‌های کشور دوشنبه نهم فروردین تیم‌های خونه به خونه بابل و نساجی قائم‌شهر به‌عنوان دو نماینده مازندران به مصاف حریفان خود می‌روند.

 

خونه به خونه

در این بازی‌ها که فردا از ساعت ۱۵:۱۵ برگزار می‌شود، تیم خونه به خونه بابل در حضور تماشاگرانش میزبان آلومینیوم اراک و نساجی قائم‌شهر نیز مهمان نفت مسجد سلیمان است.

تیم خونه به خونه بابل فردا در حالی در ورزشگاه شهدای هفتم تیر بابل میزبان آلومینیوم اراک است که با ۵۱ امتیاز در رده دوم جدول و همچنان به‌عنوان یکی از مدعیان اصلی صعود به لیگ برتر بوده و آلومینیوم اراک نیز با ۴۰ امتیاز در رده دهم است.

مدیریت باشگاه خونه به خونه بابل پس از برکناری اکبر میثاقیان یک هفته قبل حمید درخشان را به‌عنوان سرمربی جدید تیم‌شان انتخاب کردند که پس از توافق درخشان با مسئولان باشگاه خونه به خونه علی کریمی پیشکسوت پرسپولیس تهران نیز به‌عنوان مشاور فنی این تیم منصوب شد.

همچنین نساجی قائم‌شهر دیگر نماینده مازندران در یک بازی خارج از خانه، مهمان نفت مسجد سلیمان است.

نساجی

در جدول رده‌بندی تیم‌های نفت مسجدسلیمان و نساجی مازندران چسبیده به هم با ۴۲ امتیاز به ترتیب در رده‌های هشتم و نهم قرار دارند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *