رونمایی از جانشین بهداد در لیست ۱۴ نفره وزنه‌برداری

نسیم ورزش : رونمایی از جانشین بهداد در لیست ۱۴ نفره وزنه‌برداری / در جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری لیست اسامی ۱۴ نفره برخواه مورد تایید قرار گرفت.

 
رونمایی از جانشین بهداد

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیلی نسیم ورزش٬ بعدازظهر امروز چهارشنبه ۱۴ شهریورماه جلسه شورای عالی فنی فدراسیون وزنه برداری در خصوص بررسی عملکرد ملی پوشان بزرگسال در بازی های آسیایی، ارزیابی برگزاری اردوهای تمرینی تیم های ملی تیم ملی نوجوانان و بزرگسالان برای حضور در مسابقات پیش رو امسال در محل جلسات فدراسیون برگزار شد.

در این جلسه علی امینی فرد و محمدحسین برخواه سرمربیان تیم های ملی نوجوانان و بزرگسالان درباره برگزاری اردوهای این دو رده سنی و فهرست نفرات دعوت شده به اردوهای آماده سازی را برای حضور در مسابقات پیش رو اعلام کردند.

در رده سنی بزرگسالان، هفتمین مرحله اردوی سال جاری تیم ملی وزنه برداری بزرگسالان از شنبه ( ۱۷شهریورماه) برای حضور در رقابتهای قهرمانی جهان ۲۰۱۸ ترکمنستان آغاز می شود. محمد حسین برخواه سرمربی تیم ملی، ۱۴ وزنه بردار را به این مرحله اردوی دعوت کرده است. این اردو ۳ هفته ای خواهد بود و ۵ مهرماه به پایان می رسد.

اسامی نفرات دعوت شده به هفتمین مرحله اردوی تیم ملی بزرگسالان به شرح زیر است:

 ۱- حسین سلطانی ۲- میر مصطفی جوادی ۳- علی مکوندی ۴-عارف خاکی ۵-محمد زارعی ۶- سهراب مرادی ۷-رضا بیرالوند ۸- رحمان اورامه ۹-امیر حقوقی ۱۰-علی هاشمی ۱۱-علیرضا سلیمانی ۱۲-محمدرضا براری ۱۳- علی داودی ۱۴-سعید علی حسینی

بدین ترتیب از میان وزنه بردارانی که به بازی های آسیایی اعزام شده بودند، مجید عسگری در دسته ۶۹ کیلوگرم، کیانوش رستمی در دسته ۸۵ کیلوگرم و بهداد سلیمی در دسته فوق سنگین در لیست جهانی حضور ندارند.

به جز بهداد سلیمی که خداحافظی اش را از دوران قهرمانی اعلام کرده، عسگری و کیانوش رستمی خط خورده اند. با اینکه تصور می شد علی مکوندی و محمدرضا براری هم به خاطر اوت کردت در جاکارتا چنین سرنوشتی داشته باشند، فعلا آنها در لیست حضور دارند.

در سنگین وزن نیز علی داوودی، ملی پوش تیم جوانان جانشین بهداد سلیمی شده و خبری از همایون تیموری نیست.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو