روند آماده سازی والیبال نشسته بانوان ایران

کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته زنان ایران و پرچمدار کاروان ایران در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو گفت: تیم والیبال نشسته بانوان ایران در اردوی تدارکاتی روسیه به اوج آمادگی خواهد رسید.

والیبال نشسته بانوان ایران

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ، تیم ملی والیبال نشسته زنان ایران پیش از اعزام به بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو در اواخر مرداد ماه به اردوی تدارکاتی در کشور روسیه می رود.
«عشرت کردستانی» کاپیتان تیم ملی والیبال نشسته زنان ایران روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: فدراسیون ورزش جانبازان و معلولین برگزاری اردوی تدارکاتی در روسیه را در برنامه های آمادگی سازی تیم ملی قرار داده است. این اردو ضمن رفع نقاط ضعف احتمالی، تیم را به اوج آمادگی برای حضور در پارالمپیک ریو می رساند.
وی با بیان اینکه «در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو به دنبال بهترین نتیجه برای والیبال نشسته زنان ایران هستیم» ، گفت: حضور والیبال نشسته زنان ایران در بازی های پارالمپیک ۲۰۱۶ ریو افتخاری تاریخی برای ورزش ایران است و تلاش خواهیم کرد بهترین نتیجه را بگیریم.
ملی پوش والیبال نشسته ایران با اشاره به جوانگرایی در تیم ملی والیبال نشسته زنان افزود: ترکیبی از جوانان و باتجربه ها در والیبال نشسته بانوان ایران حضور دارند و این موضوع شانس موفقیت والیبالیست ها را در ریو افزایش می دهد.
این وزشکار ۳۳ ساله کشورمان با بیان اینکه والیبال نشسته بانوان ایران در ریو با تیم های چین، آمریکا و رواندا هم گروه است، گفت: کادر فنی برنامه خوبی برای آنالیز حریفان دارد و آنالیز آنان ما را با بهترین راه های مقابله با والیبالیست های حریف آشنا کرده است.
این والیبالیست کرمانی تاکید کرد: با شرایطی که برای آماده سازی تیم ملی فراهم است، بازیکنان به خودباوری و اعتماد به نفس کافی رسیده اند و امیدوارم بتوانیم با کمترین استرس مقابل حریفان در میدان رقابت ها حاضر شویم.
کردستانی کسب عنوان پرچمداری کاروان پارالمپیک ایران را بزرگترین افتخار زندگی ورزشی اش عنوان کرد و افزود: این فرصت بزرگی برای همه زنان ایرانی است تا نشان داده شود پوشش اسلامی عاملی محدود کننده نیست و با همین پوشش در عرصه های مختلف اجتماعی و ورزشی با توانایی بالا فعالیت می کنیم.
عشرت کردستانی متولد سال ۱۳۶۲ در شهرستان کرمان است، وی در سال ۸۱ و در سن ۱۹ سالگی و در حین بازدید از منطقه جنگی در جنوب کشور به دلیل انفجار مین از ناحیه پا دچار قطع عضو شد.
سی و یکمین دوره بازی های المپیک از ۱۵ تا ۳۱ مرداد ماه سال جاری در شهر ریودوژانیرو برزیل برگزار می شود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *