روز اول رقابت های کشتی قهرمانی نونهالان مازندران به پایان رسید

نسیم ورزش: روز اول رقابت های کشتی قهرمانی نونهالان مازندران به میزبانی شهر رستمکلا از توابع شهرستان بهشهر به پایان رسید .278

 این رقابت ها که از صبح روز چهارشنبه در سالن ورزشی امام رضا (ع) رستمکلا آغاز شد ، عصر روز جمعه و با معرفی نفرات برتر بخش های آزاد و فرنگی به کار خود پایان می دهد .

دبیر هیات کشتی مازندران ظهار کرد : در روز اول این رقابت ها ۱۴۶ کشتی گیر ۵ وزن اول رشته آزاد به مصاف هم رفتند .

غلام نوری زاده اظهار کرد : کشتی های ارائه شده روز اول این رقابت ها ، فراتر از انتظار و توقع بود و نونهالان مازندرانی فنون بسیار زیبایی را اجرا کرده و ارائه گر نمایشهای بسیار دلپذیری بودند .

وی بیان کرد : در روز دوم این رقابت ها که از صبح امروز ( پنجشنبه ) آغاز می شود ، ۱۲۹ کشتی گیر برای کسب عناوین قهرمانی ۵ وزن دوم این رقابت ها با هم رقابت می کنند .

دبیر هیات کشتی مازندران افزود : پس از اتمام رقابت های کشتی آزاد، رقابت های کشتی فرنگی صبح و عصر روز جمعه برگزار می شود .

نوری زاده ادامه داد : بیش از ۳۰ تیم شهرهای مازندران در این رقابت ها شرکت کرده و تلاش می کنند سهمی در مدال های توزیع شده این رقابت ها داشته باشند .

وی گفت : همچنین در حاشیه برگزاری این رقابت ها ، کلاس بازآموزی زیر نظر ‘مجید ترکان’ ، قهرمان جهان و استاد دانشگاه برای مربیان مازندرانی برگزار میشود.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *