در روز اربعین هوای مازندران سردتر می شود

نسیم ورزش : هواشناسی مازندران پیش بینی کرد با توجه به بارش برف در ارتفاعات و کاهش ۲ تا ۴درجه ای دما، هوای استان در روز اربعین سردتر شود.

 

روز اربعین

به گزارش پایگاه خبری تحلیلی نسیم ورزش ،  اصغر بسطامی رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران  هوای امروز استان را ابری همراه با بارش باران ، کاهش دما، وزش باد و بارش برف درارتفاعات پیش بینی کرد و گفت: دمای هوای امروز مرکز استان درگرمترین ساعت به ۱۱درجه بالای صفر می رسد.
وی افزود: با توجه به بارش برف در ارتفاعات دمای هوای فردا یکشنبه استان که روز اربعین حسینی است، ۲درجه کاهش می یابد و حداکثر به ۹ درجه می رسد.
وی هوای روز دوشنبه هفته جاری استان مازندران را ابری همه با بارش باران، کاهش قابل ملاحظه دما و بارش برف درارتفاعات پیش بینی کرد و بیان داشت: دمای هوای ساری در این روز در گرمترین ساعت به ۷درجه و در سردترین ساعت به سه درجه بالای صفر می رسد.
وی وضعیت دریای خزر را در این مدت طوفانی دانست و گفت: بیشترین ارتفاع موج دریا در فرا ساحل ۳ متر و در مناطق نزدیک به ساحل ۲ متر مورد انتظار است.
رئیس گروه پیش بینی و پیش آگاهی هواشناسی مازندران توصیه کرد : فعالان دریایی به خصوص صیادان و دریابانان زحمت کش همچنان موارد ایمنی را رعایت کنند.
چهار هزارو ۲۰۰ماهیگیر ،اینروزها مشغول صید ماهیان استخوانی در پهنه ۳۳۸کیلومتری ساحل مازندرانی خزر هستند.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو