روزی مسئولان به خودشان می‌آیند که دیر شده!

نسیم ورزش: قوی ترین مرد جهان سلیمی گفت : این که مشکل از فدراسیون است یا کادرفنی برنامه ارائه نکرده، واقعا نمی‌دانم دلیلش چه چیزی است و مشکل کجاست، اما در حال حاضر مشکل اصلی من بهداد سلیمی این است که چرا اردوی تیم ملی تشکیل نمی‌شود.

روزی مسئولان به خودشان می‌آیند که دیر شده!

بهداد سلیمی در گفت‌وگویی، درباره برگزار نشدن اردوی تیم ملی وزنه‌برداری و انجام تمرینات خود زیر نظر حسین توکلی، بیان کرد: در حال حاضر بدترین مساله بلاتکلیفی ما است، تا آنجا که اطلاع دارم تصمیم خاصی در مورد برگزاری اردوی بزرگسالان گرفته نشده که این موضوع مطمئنا به ضرر ماست. البته نمی‌توان خیلی به طباطبایی سخت گرفت، چرا که تازه وارد وزنه‌برداری شده و زیاد با فضا آشنا نیست. ممکن است در خیلی از مسائل دستش بسته باشد. با این حال او زحمت خود را می‌کشد، اما در این میان زمان در حال از دست رفتن است که این به ضرر وزنه‌برداری خواهد بود.

سلیمی در پاسخ به این سوال که فکر می‌کند کادر فنی هنوز برنامه‌ای برای تشکیل اردوها ارائه نکرده است؟ گفت: این که مشکل از فدراسیون است یا کادرفنی برنامه ارائه نکرده، واقعا نمی‌دانم دلیلش چه چیزی است و مشکل کجاست، اما در حال حاضر مشکل اصلی من بهداد سلیمی این است که چرا اردوی تیم ملی تشکیل نمی‌شود.

وی با اشاره به تمرین کردن خود زیر نظر حسین توکلی، تصریح کرد: توکلی همیشه به من لطف دارد و من را در شرایط سخت مانند الان حمایت می‌کند. داشتن یک مربی و دوست خوب مانند حسین توکلی برای من افتخار است. او بدون هیچ چشم داشت و منتی به من کمک می‌کند که پیشرفت کنم و لطمه کمتری ببینم. فعلا زیر نظر او تمرین می‌کنم و مربی فعلی‌ام حسین توکلی است، هر چیزی که بگوید مطیع او هستم.

قهرمان المپیک لندن در پاسخ به پرسش دیگری مبنی بر این که کادرفنی تیم ملی پیگیر وضعیت و تمرینات او بوده‌اند یا خیر؟ بیان کرد: متاسفانه خیر. با وجود احترامی که برای زارع و پانزوان قائل هستم، اما خیلی پیگیر مسائل فنی‌ام نبودند. شاید من اشتباه می‌کنم و از طریق توکلی یا افراد دیگری پیگیر بوده‌اند، اما از خودم چیزی نپرسیدند.

سلیمی درباره بی‌توجهی مسئولان به بلاتکلیفی وزنه‌برداری نیز گفت: مسئولان خیلی پیگیر نیستند. البته صحبت‌های سجادی را در رسانه‌ها خواندم و قرار است اردیبهشت ماه تکلیف وزنه‌برداری مشخص و مجمع برگزار شود. امیدوارم این اتفاق واقعا بیفتد. این کار از هر چیزی واجب‌تر است و هر چقدر عقب بیفتد، یک روزی مسئولان به خودشان می‌آیند که دیر شده و می‌بینند وزنه‌برداری نتوانسته نتیجه‌ دلخواه را بگیرد.

وی با ابراز رضایت از وضعیت تمرینی خود گفت: تمرینات خوب است و راضی هستم. در تعطیلات عید نوروز با صلاحدید حسین توکلی از اردوی جوانان خارج شدم چرا که او می‌خواست تمریناتم سبک شود و به کارهای شخصی‌ام بپردازم. با این حال من تعطیلات در شمال تمرین می‌کردم. در حال حاضر نیز دوباره به مجموعه آزادی بازگشته‌ام و کار با وزنه البته به صورت سبک را آغاز کرده‌ام.

سلیمی در مورد پرداخت نشدن پاداش رکوردزنی‌های او در بازی‌های آسیایی اظهار کرد: فکر می‌کنم قرار است طی چند روز آینده پرداخت شود. البته من هنوز خبر دقیقی ندارم.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو