روزهای پرفروغ تنیس روی میز مازندران با مدیریت محمد جویباری/ اعتقاد حسین زادگان به مدیریت جوانان قابل تحسین است/ جویباری و ژیمناستیک در ایستگاه آخر

محمد جویباری جوان پرتلاش و کاربلد عرصه های اجتماعی که سوابق قابل دفاعی را در مدیریت ورزشی  در کارنامه مدیریتی خود دارا می باشد با حکم رئیس فدراسیون تنیس روی میز کشور متولی این رشته ورزشی مهیج و المپیکی در استان مازندران باشد.

محمد جویباری

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری و تحلیل نسیم ورزش حبیب حسین زادگان در آستانه المپیک در رشته  تنیس روی میز در استان با توجه به اینکه تمام ظرفیت المپیکی این رشته ورزشی از مازندران می باشد انتخاب مهمی را صورت داد. انتخاب حسین زادگان تحسین برانگیز است و جواب این انتخاب را با موفقیت و دستاوردهای هیات در استان مازندران خواهد گرفت. حسین زادگان نشان داد که به مدیریت جوان و با انگیزه اعتقاد دارد.

هیات تنیس روی میز مازندران از جمله هیات هایورزشی مهم در استان مازندران تلقی می شود که پیش از این عباس زعفری تلاش های فراوانی را برای توسعه این رشته ورزشی کشیده بود که پس از استعفایش، حسین زادگان متولی دستگاه ورزش محمد جویباری را برای سکانداری این رشته ورزشی به فدراسیون معرفی کرد.

علی قارداشی رئیس فدراسیون پس از اینکه سوابق اجرایی محمد جویباری را در حوزه اجتماعی و ورزشی دید از حضور او در راس این هیات استقبال کرد.

محمد جویباری که پیش از این در انتخابات ریاست هیات ژیمناستیک با دعوت اهالی ژیمناستیک ثبت نام کرده بود و برای موفقیت ژیمناستیک دست به کار شده بود برنامه مدون و عملیاتی را به اداره کل ورزش و جوانان مازندران ارائه داده و عزم خود را برای توسعه این رشته ورزشی جزم کرده بود.

با اصرار مسئولین ورزش مازندران قبولی مسئولیت  تنیس روی میز  در استان را که چند صباحی بدون متولی شده بود پذیرفت. و می توان گفت که محمد جویباری و ژیمناستیک به ایستگاه آخر رسیدن و این جدایی سبب ساز اتفاقات خوب رد رشته ورزشی تنیس روی میز در استان خواهد بود.

محمد جویباری با بکارگیری انرژی جوانی و تجربه فعالیتهای گذشته می تواند آقایی ورزش تنیس روی میز مازندران را حفظ و سبب ساز خبرهای خوب در این رشته ورزشی شود.

تکاپو ، نشاط و شادابی در رشته ورزشی تنیس روی میز در استان با مدیریت محمد جویباری صورت خواهد گرفت و مطمئنا در آینده ای نزدیک خبرهای خوشی از این هیات به گوش خواهد رسید. 

لازم به ذکر است محمد جویباری رئیس هیات راگبی و بیس بال و کریکت مازندران ، معاون فرهنگی باشگاه نساجی و عضو هیات رئیسه هیات های شنا، ناشنوایان، همگانی استان را در کارنامه مدیریت ورزشی خود دارد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *