روزهای خوبی در انتظار کشتی استان گیلان است

 

نسیم ورزش: رئیس هیئت کشتی استان گیلان گفت: در سایه همدلی خانواده کشتی گیلان در آینده، روزهای خوبی در انتظار کشتی این استان است.


مسعود رهنما، مدیرکل ورزش و جوانان گیلان و نقی هدایتی، رئیس هیئت کشتی استان گیلان امروز به دیدن نامجو مطلق، قهرمان جوانان کشور اعزامی به مسابقات جهانی برزیل رفتند.
در این ملاقات به جزء مسعود رهنما و نقی هدایتى، بهروز عباسی، مشاور عالی اداره ورزش و جوانان، چند نفر از مشاورین و پیشکسوتان کشتی گیلان حاضر بودند و با محمد نامجو مطلق قهرمان جوانان کشور جهت اعزام به مسابقات جهانی برزیل به گفت‌وگو پرداختند.
در این دیدار ابتدا مسعود رهنما با تشکر از تلاش و سخت‌کوشی این قهرمان در مسابقات قهرمانی کشور و اردوهای تیم ملی، اظهار داشت: رسیدن یک ورزشکار به رده‌های بالای یک رشته ورزشی تنها در سایه برنامه‌ریزی و تلاش‌های رئیس هیئت، مربیان و خانواده آن قهرمان و صد البته تلاش و پشتکار خود ورزشکار حاصل می‌شود.
وى در ادامه افزود: من به شخصه از عملکرد هیئت کشتی استان گیلان راضی هستم، هر چند توقع من بسیار بالاتر از آن چیزی است که اکنون می‌باشد، ولی باید انصاف داشت که هدایتی با برنامه‌ریزی و مدیریت خوب توانست شرایط خوبی را در خانواده کشتی گیلان حاکم کند.
این مقام مسئول در ادامه با قدردانی از پدر و خانواده نامجو مطلق گفت: من قول مى‌دهم هر کمکی که از دستم بر بیاید برای کشتی و قهرمانان این رشته انجام دهم.
در ادامه هدایتی رئیس هیئت کشتی گیلان با قدردانی از تلاش‌های خانواده نامجو مطلق اظهار داشت: این جوان یک کشتی‌گیر با اخلاق و صاحب سبک در این رشته محسوب مى‌شود و یکى از آینده‌داران کشتى ایران در جهان می‌شود.
وى در ادامه افزود: مطمئن هستم اگر وی بدون حاشیه تمام فکر خود را متمرکز مسابقات کند، یکی از امیدهای گیلان برای کسب مقام‌های جهانی و در نهایت حضور در المپیک ریو می‌شود.
هدایتی وضعیت هیئت کشتی گیلان را مطلوب ارزیابی کرد و گفت: در سایه هم‌دلی خانواده کشتی گیلان در آینده، روزهای خوبی در انتظار کشتی این استان است.
در پایان این ملاقات مبلغ ده میلیون ریال از سوی مدیرکل ورزش و جوانان به نامجو مطلق اهداء شد.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

لطفا معادله زیر را حل کنید (برای تشخیص ربات از انسان) *

ردیاب آنلاین خودرو ردیاب خودرو